Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folik asitin olumlu olumsuz bir etkisini gormuyorum ben acaba baska bir sey mi kullanmak lazim ki.
Doktor bana neofertil diye bir vitamin vermişti canım, bir kutu kullanmıştım, sonraki doktor da pregnacare conception verdi, onda da ikinci kutudayım, folik asit ile B12, D, E vitaminleri, Selenyum vs. var galiba içeriğinde. Bir de kriom omega 3 alıyordum ben.

Benim gittigim doktorlar bana hic ilac vermiyor bnm anlamadigimda bu ? Folik asiti ablam önerdi

Bana da gecen olumsuz sonlanan gebeligimde verdi ondan oncesi almiyordum.. folic1 devlet karsilamiyor kendin alacaksin demisti. Ona devam ediyorum... 400mcg ilac degil takviye yaziyor zaten uzerinde.. senin faydasi olmus masallah gerci eslemin dedigi gibi vesile lazim:)

Benim gittigim doktorlar bana hic ilac vermiyor bnm anlamadigimda bu ? Folik asiti ablam önerdi
Bazı doktorlar çok üstünde durmayabiliyor canım, bu dediğim doktor B12 ve D vitamini de vermişti, D zaten devit-3 ampulu ile hemen yükseliyor düşükse. B12 ise düşük değildi ama sınırdaydı, onda da 400 gibi değerler istemişti doktor, 15 gün kadar dil altı tableti almıştım.

can09e inşallah canım
dvtb senin ovulasyon testlerine baktım canım,hatta not aldim,ne zaman siliklesmis ne zaman pik olmuş sonra ne zaman çatlamış:) kendime örnek alıyorum bugün benimde çatlar sanırım:) siz siliklestikten sonra tekrar ilişkilere devam ettiniz mi canım..2 Şubat'tan sonra yani

Önemli olan iyi bi doktora denk gelmek i zaman bilmedigin memlekette olunca doktor bulmakta zor iste

Bi de burada okumuştum yine, ovulasyondan sonra günde 1 dilim ananas tutunma için faydalı diye, ilk defa onu da denemiştim bu ay, onda da B vitamini vardı galiba

bende ampul kullandım bundan önceki eksiklikte, bu defa ampul vermiyoruz dedi 19lara düşmüştü hatta ona rağmen damla verdi hemen yükselmesini istemiyoruz dedi.. 6 7 damla kullan dedi.. 1 ay sonra kontrol dedi ama 2 ay dolu dolu oldu kasım sonuydu galiba.. demir hapını da adetliyken devam et diye bir kutu daha yazdı.. bakalım sonuçlar nasıl çıkacak..

Damla daha iyi galiba canım evet, ampulu ayda 1 alması kolay diye kullandım ben biraz da üşengeçlikte son nokta

Ayy maşallah canım benim ya yumurtlamadaki gibi resmen, tabi benim bu kadar koyu değildi 2 gün önce. Ben de bugün yapcam canım, az önce su içtim şimdi artık 2 saat sıvı içmiyim diyorum bakalım nasıl çıkcak

folbiol de çok var diyebiliyorum onu gerçekten az olanlara veriyorlar... fazlası da zararlı kuzum yarım da olsa 2,5mg ediyor fazla bizim kullandıklarımız 400mcg.. takviye kullan tabi ama. buna dikkat et derim..

Ayy insallah gelir heralde :)
Senin hislerin kuvvetli gibi var mi icine dogan biseyler
benim mi hislerim kuvvetli gibi her ay hamilelik belirtileri yaşayıp fos çıkmamdan anlayabiliriz yok kız hiçbir şey hissetmiyorum. o yüzden hepiniz hamilesinizdir insallah

Evettt canım 2 ve 3 şubat oldu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…