Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebekle ilgili bi durumda olabilir gibi geldi iyi bisey gibi, birde usutunce agri oluyor

İnşallah ağzından bal damlıyor ya : ( üşütmek gibi bişy değil değişik bir ağrı. Ama benim yeni yumurtam çatladı öyle hemen bebek belirtisi olur mu ki : (
Merhaba, bende yumurtlama günü ağrı olmuştu bayağı, zor yürüyecek kadar, doktor da zaten çatlamış demiş, yani kist falan da oluşmamış, o zaman inşallah hayırlı haberdir

İnşallah ağzından bal damlıyor ya : ( üşütmek gibi bişy değil değişik bir ağrı. Ama benim yeni yumurtam çatladı öyle hemen bebek belirtisi olur mu ki : (

Benimde yumurta catladigindn beri sağ kasıkta ağrı var bende senin gibi hissediyorum ama adet olacakmışım gibi hayırlısı diyelim ınşallah gelir bebisler

Herkese günaydın, ben bugün de evdeyim, A AloeeVeraa canım ovulasyon bu sabah çok koyu çıktı bende, yumurtlamada olduğuna yakın, fotosunu da paylaşıyorum, kusura bakma 2-3 gündür hiç yapamamıştım, onun öncesinde de daha koyulaşmamıştı bende hiç.

Eklentiler

• 2D9D5783-E82C-4534-BC69-BB8DF73A2240.jpeg
    203,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 88C9A4B3-1C82-4DFF-9ED7-49BAB21A5CFD.jpeg
    180,9 KB · Görüntüleme: 39
günaydınnllaarrrr Iyi haftalar güzel güzel haberlerin geldiği haftalar diliyorumm kızlaar
canım maşallah epey belirginleşti hcg de .. rapor mu aldın keyfine göre mi gitmiyorsun

günaydınnllaarrrr Iyi haftalar güzel güzel haberlerin geldiği haftalar diliyorumm kızlaar
canım maşallah epey belirginleşti hcg de .. rapor mu aldın keyfine göre mi gitmiyorsun
Günaydın canım, rapor aldım daha doğrusu alacağım bugün, midem kötüydü biraz, biraz karışık yemekten mi oldu acaba bulantı için çok erken değil mi

Günaydın canım, rapor aldım daha doğrusu alacağım bugün, midem kötüydü biraz, biraz karışık yemekten mi oldu acaba bulantı için çok erken değil mi
oladabilir olmayadabilir canım herkesin karşılaması farklı şu an vücutta farklı bir hormon dolaşıyor... etkilemiş olabilir.. üşütmüş, mideyi üşütmüş olabilirsin..Rabbim şifa versin..

oladabilir olmayadabilir canım herkesin karşılaması farklı şu an vücutta farklı bir hormon dolaşıyor... etkilemiş olabilir.. üşütmüş, mideyi üşütmüş olabilirsin..Rabbim şifa versin..
Sağol canım çok teşekkürler, hadi bakalım tatil bitimi yeni dönem herkese hayırlı olsun

Merhaba canım, ben de bilemiyorum çok fazla ama bugün adet günüm olması lazım, bulantı var biraz onun dışında sıkıntı yok çok şükür.
Mrb tesekkur ederim cvbin için benim adetime 10 gün var bu ay folik asite basladim alt karnmda batmalar kramplar oluyor acaba dedim ilacın etkisi olabilir mi daha önce hic olmayan seyler ben yumurtlama günümü bile fark edemiyorum adet agrimda cok olmaz degisik bisey olunca sormak istedim Allah razı olsun bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin cnm

Senden de Allah razı olsun canım, Amin inşallah siz de hayırlı haberlerle gelirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…