Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

He onu bilmiyodum canm ben, o zaman kaçırmışımdır. :)

Selam canim.. iste benimki erken gostermiyor... yok uzulmek yok zaten bizde sukur:)) kan vermeye gidemezsem carsamba test yapiyim bakalim:)

Kizlar ben griptim kac gundur bugunde hastaneye gittim 3 serum yedim ya gecen ayda tam yumurtlama haftam grip olmustum kaderimmi bu benim yine bosa gitti ((

Kizlar ben griptim kac gundur bugunde hastaneye gittim 3 serum yedim ya gecen ayda tam yumurtlama haftam grip olmustum kaderimmi bu benim yine bosa gitti ((
Canım geçmiş olsun önce can sağlığı önemli hiç üzülme. Eşinde hastaydı galiba ondan bulaştı sanada . Ovu testi yaptin mi

U Ufukta_bebek canim operasyona gerek kalmamasina sevindim.. korunma vermemislerdir o zaman oyle mi?
Tekrar gecmis olsun..
Kuzum henüz hastaneden taburcu olmadım yarın söylerler ama operasyondan çok vurulduğum iğneden dolayı korunma verebilirler diye düşünüyorum

O zaman en mantıklısı Çarşamba, kan işinden ben de yıldım daha şimdiden, bugün acilde bi damarımı patlattı arkadaş sağ olsun
Uyy sana da gecmis olsun.. su hayatim boyunca 1 defa sisirdiler kolumu onda ozeldeydi:)) ben kan vericem galiba hem d vite demire de baktirmam lazim ya hadi insallahhh yaaa hamileyim diyim sizlereee:)

Benimde boş gebeliğim olmuştu kürtajla sonlandırmıştı. Bana 2 ay demişti. Seninde 2 ay dur bence ama sen yine doktoruna sor
Sana da geçmiş olsun canım ya Rabbim bir daha yaşatmasın. Ben vurulan iğneden dolayı emin değilim bazılarına dediğin gibi 2 ay falan demişler bazılarına 6 ay

Canım geçmiş olsun önce can sağlığı önemli hiç üzülme. Eşinde hastaydı galiba ondan bulaştı sanada . Ovu testi yaptin mi
Off sorma canim once o oldu sonra bana gecti ama cok agir geciyor benimki bugunde hastanelik oldum. Ovulasyon testi yaptim ilk kez bu ay yaptim ama dogru duzgun anlayamadim. 28 gun dongum ve takvim bu haftayi gosteriyodu bu hafta hep silikti. Adetimin 10. Gununde koyuluk oldu ama oda tam degil. Anlayamadim pek testlerdemi bi bozukluk var.

Sağol canım çok şükür yolun başından döndük. Yanlış denk gelmediysem hamilesin değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…