Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sana da geçmiş olsun canım ya Rabbim bir daha yaşatmasın. Ben vurulan iğneden dolayı emin değilim bazılarına dediğin gibi 2 ay falan demişler bazılarına 6 ay :işsiz:
Yaa onu prosedur olarak diyorlar bana da 6 ay yazmislar taburcu olurken dr buldum tekrar sordum bole yazmissiniz ama bole bole benim yasim 3 6 ay dedi bisey farketmez bende 3 o zmn dedim :)) anlastikti asgari musterekte.. simdi senin rahme dokunulmadi anladigim kadariyla sadece ilaclar icinse daha az olur diye tahmin ediyorum..

Yaa onu prosedur olarak diyorlar bana da 6 ay yazmislar taburcu olurken dr buldum tekrar sordum bole yazmissiniz ama bole bole benim yasim 3 6 ay dedi bisey farketmez bende 3 o zmn dedim :)) anlastikti asgari musterekte.. simdi senin rahme dokunulmadi anladigim kadariyla sadece ilaclar icinse daha az olur diye tahmin ediyorum..
Yok elletmedim ilk iğne etki etmeyince adaçayına adadım kendimi :KK70:bir tek rahim filmini tekrar çektiririm sonra hop kaldığımız yerden devam :KK60:
Ama millete uzun süre diyeyim de başımdan gitsinler rahat edeyim birazcık :KK53:

Off sorma canim once o oldu sonra bana gecti ama cok agir geciyor benimki bugunde hastanelik oldum. Ovulasyon testi yaptim ilk kez bu ay yaptim ama dogru duzgun anlayamadim. 28 gun dongum ve takvim bu haftayi gosteriyodu bu hafta hep silikti. Adetimin 10. Gununde koyuluk oldu ama oda tam degil. Anlayamadim pek testlerdemi bi bozukluk var.
Olsun bu ay eşinde sende iyilesin dinlenin olmazsa gelecek aya bomba gibi başlayın

Hayırlı olsun canım benim hamile haberi duyunca insan ümitleniyor sırayla hepimiz bu haberi veririz inşallah. Allah tüm hamile arkadaşlarımızı nazardan kötü gözlerden korusun:anne: :KK200:
Amin canım benim, çok çok teşekkür ederim, Rabbim en hayırlı zamanda hepimizin dileğini kabul etsin, inşallah hep hayırlı haberlerle gelirsiniz siz de sağlıkla:KK200:

Hamilelerin duası kabul olurmuş derler hadi inşallah :KK54:
Kızlar benimde ovü günüm 30 du sanırım. 28 inde doktora gittiğimde 21mm demişti. 1şubat ta gittiğimde çatlamış dedi. Sol yumurtalığımda bir şişkinlik hissediyordum. Belli ediyor du yumurta kendini. Şimdi ise ilişki sırasında sol tarafımda ağrı oluyor ve sanki hala yumurta varmış gibi hissediyorum sizce neden olabilir.

X