Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Siliklesmemis sanki ama eli kulağında bu geceyi yada yarın sabahı mutlaka degerlendir sabah da test yap
Merhaba, bence de henüz silikleşmemiş gibi duruyor, yarın bakalım nasıl çıkacak, silikleşirse yarını da değerlendirip sonrasına bakarsınız isterseniz. Hakkınızda hayırlısı olsun nedemistimkibenn

2 Doktorum da spermin 2 gün kadar yaşadığını söylemişti canm. Hatta bir gün karı koca olup bir gün bekliyceksin derdi bi doktorum

T Tosbikellim üstteki bugün saat 15:00 civarında yaptığım,
Alttaki testte şuan yaptığım canım..
Sabah 11 de de değerlendirdik gunu

Henüz çatlamamış bence canm. Yarın sabah yada akşam degerlendirin bence. Ve sıvıya dikkat edip test yapmayı unutma

Kızlar bence yumun çatladığı anı kaçırmamak icin pik olduktan sonra 3-4 saat arayla test yapıp kocayı her an yanımızda tutmamiz lazım
Ay ben hergun tek bi test yaptim ayni saatte bugun silik gördüm aksam uzeri degerlendrdik saati saatine takibim olmadi yani
T Tosbikellim üstteki bugün saat 15:00 civarında yaptığım,
Alttaki testte şuan yaptığım canım..
Sabah 11 de de değerlendirdik gunu
Ay masAllah kiz ne guzel kopkoyu olmus hcg testini de görürüz boyle insAllah

Siliklesmemis sanki ama eli kulağında bu geceyi yada yarın sabahı mutlaka degerlendir sabah da test yap
On saat öncesi değerlendirdik diye eşim yanaşmaz canımama sabah okula da test götürüp yapıcam:)
İnşallah siliklesmis olur yarına,yarın akşamı değerlendirip beklemek istiyoruz,belki gün aşırıya devam ederiz yine de..ama yok sanmıyorum etmeyiz,hey gidi ne hallere düştüm eşime naz niyaz yapamıyorum hep tetikteyimcok sağol canım..1-3-4 Şubat'ı değerlendirmiş olucam,piki 2 Şubat'ın akşamı görmüştüm,ocak ayını da değerlendirdik ama önemli günler Şubat'takiler sanırım:)
Henüz çatlamamış bence canm. Yarın sabah yada akşam degerlendirin bence. Ve sıvıya dikkat edip test yapmayı unutma
H E pik durumdayken birşey içmiş olsan bile yine de kopkoyu çıkıyor demişti,sahiden öyle canım ama yarın bilhassa dikkatli olucam:) inşallah hayırlı haberlerimiz yakındır ya..
Ay masAllah kiz ne guzel kopkoyu olmus hcg testini de görürüz boyle insAllah
İnşallah birlikte canım..
Burda sevinçleri heyecanları paylaşmak ,dert ortağı olmak çok güzel..
İnşallah güzel haberlerimiz devam eder kizlar..

Kizlar dolaba bi baktim test kalmis bir tane.. ne zmn yapimmm?
Selam canım, bence 3 gün kala olabilir, hem çok erken olup da yalancı negatif olup üzmez boşu boşuna, hem de pozitifse çok geç kalmadan öğrenip belki istirahat edersin bir nebze. Hadi bakalım inşallah çift çift çizgiler çıkar

İnşALLAH cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…