Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı bakalım ben şimdi bile yediklerine vs karışinca gerildigini fark ediyorum . Geçenlerde de sperm sayısı vs konuyu açtım eğer düşük çıkarsa kendini kötü hissetmesin eksik hissetmesin ben çok istiyorum ama onun yüzünden olmuyormuş gibi hissetmesin diye sperm sayısı düşüklüğünün çok önemli bi sorun olmadığını çok çabuk tedavi edilebildiğini beslenmeyle çok kolay duzeldiginden falan bahsettim tabi o hiç bişey söylemedi . Bakalım inşallah bu ay meleğim benimledir. Allah isteyen herkese nasip etsin aratmasin kucaklarımızı boş bırakmasın verdiğinde kıymet bilmez etmesin
Çok iyi yapmışsın canım. Zaten sonuç ne olursa olsun hep o şekilde yaklaş eşine, moral her şeyi etkiliyo çünkü. Tabi hiçbirinr gerek kalmasın inşallah

Varikosel sperm testinden sonra mı bakılıyo canm? Eşime de testi yaptırmıştık sonucu güzel çıktı muayene felan olmadı ama merak ettim.
Evet canım testte sorun görürlerse muayene ediyolar. Testte bi sorun yoksa varikosel varsa bile bi şey olmaz canım. Zaten erkeklerin %70 e yakın büyük bi oranında varikosel oluyomuş. Sorun spermleri etkilerse oluyo

Evet canım testte sorun görürlerse muayene ediyolar. Testte bi sorun yoksa varikosel varsa bile bi şey olmaz canım. Zaten erkeklerin %70 e yakın büyük bi oranında varikosel oluyomuş. Sorun spermleri etkilerse oluyo

Anladım canım herkesin eşine sağlık versin inşAllah sorunu olanın sorunu tez vakit geçsin, sorunu olmayana da en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlar nasip etsin.

Amin iyi dilekleriniz ve desteginiz bilgi paylasimlariniz için çok teşekkürler inşallah bu ay meleğim benimledir . Bat 8 Şubat ya nasip diuoruz
Rica ederim ne demek. Nasip tabi ki, inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla gelmiştir bu ay bebişlerimiz

H E H E canım eve gelir gelmez de yaptım,t daha koyulaşmış ve bence pik olmuş :KK200:cok şükür Allahım..bunu görmek bile ne güzel.gebelik testi kim bilir nasıl güzeldir...

Eklentiler

• IMG_20190203_020805.jpg
    IMG_20190203_020805.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bişy sorucam yumurta çatlamasından sonra hamile kalma şansı yüzde kaç siZce ? Meraktan öleceğim.

Rica ederim ne demek. Nasip tabi ki, inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla gelmiştir bu ay bebişlerimiz
Az önce test yaptım silik cılız bi ikinci çizgi çıktı hemen çok heyecanlıyım ellerim titriyo çubuğa bakıp bakıp agliyorum . İnşallah hatalı bi test değildir Rabbim bu mutluluğu isteyenlerden esirgemesin

Günaydın kızlar hamis olmadığıma emindim ki öylede oldu . Battan 3 gün önce yani bugün regl oldum pis kırmızı kart :duduk: hayallerim suya düştüdustu ama kismet . Bekle beni şubat yumurtam :KK59:
Üzüldüm canım ama bu süreçte regl olmak bile yeni bi döngünün başlaması için önemli bi şey. İnşallah yeni döngü yeni ay yeni umutlarla gelicektir bebiş

Az önce test yaptım silik cılız bi ikinci çizgi çıktı hemen çok heyecanlıyım ellerim titriyo çubuğa bakıp bakıp agliyorum . İnşallah hatalı bi test değildir Rabbim bu mutluluğu isteyenlerden esirgemesin
Ay canım benim ya hadi inşallah bebişin gelmiş olsun. Bize de at istersen testin fotoğrafını canım

X