Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canım benim ya hadi inşallah bebişin gelmiş olsun. Bize de at istersen testin fotoğrafını canım
Telefonum çok iyi çekmiyor ama görünüyor heyecandan ölmek üzereyim anne olamadan akli dengemi kaybedicem göz yaslarima engel olamıyorum

Eklentiler

• IMG_20190203_121105.jpg
    IMG_20190203_121105.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 52
Az önce test yaptım silik cılız bi ikinci çizgi çıktı hemen çok heyecanlıyım ellerim titriyo çubuğa bakıp bakıp agliyorum . İnşallah hatalı bi test değildir Rabbim bu mutluluğu isteyenlerden esirgemesin
Hadi gözün aydın Hayırlı olsun darısı başımıza olur inşallah Aminnn

ay bide biz pazartesi diyoduk :KK70: masallah
Bir gün erken yumurtam oluşmuş oldu yani dimi,takvimler pazartesi desin heheyyt :halay: inşallah akşama doğru siliklesme durumuna bakicam canım,son olarakta bu sabahın ardından yarın akşamı degerlendiricem.hadi ben neyse de eşim nazlı,kalite diyor başka bir şey demiyor,güya duscekmis kalite arada birkaç zaman olmazsa :KK53:

dombili_xl dombili_xl iyi pazarlar canim naptiniz tasindiniz mi?
Günaydın canım, iyi pazarlar sana da, taşındık valla ama her yer her yerde şu an:KK70:Sen nasılsın, umarım her şey yolundadır. Ben bu arada doktora değerimi söyledim, bugün ya da yarın testi tekrarla dedi, bir de her ihtimale karşı progestan verdi, p.tesi de istersen rapor vereyim dedi şaşırdım ben de, gerek olmaz herhalde giderim diye düşünüyorum şu an.

Telefonum çok iyi çekmiyor ama görünüyor heyecandan ölmek üzereyim anne olamadan akli dengemi kaybedicem göz yaslarima engel olamıyorum
Tebrikler silik cılız da değil bariz ben geldim annecim diyor Rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza olur inşallah Aminnn

X