Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Avrupa hospital var cnm rahim filmini orda cekildim ama doktorlardan memnun kalmadim zaten herkes sikayetci sonuc gostermeye gittim film cekildigim gün doktor bana basim agriyo yarin gel dedi tekrardan ödeme yapip numara alayim diye tam para tuzağı yani ilgi sifir şok olup çıktım özel şafak hastanesi varmis bide bu seferde orayi denemeyi düşünüyorum

Anladım canımm inşAllah regl olmazsın da olursan da inşAllah iyi bi doktor bulursun kuzum :dua:

Genel muayenede bakar canım. Önce sperm testi ister onda bi azlık görürse elle muayene eder varikoselden şüphelenir önce. Varikosele bağlı bi şeyse tedavisi var şükür, varikosel olmadan azlık varsa takviye falan kullandırır herhalde
Çok teşekkürler erkekler malum pek doktora gitmek istemiyolar ben korunmayı bıraktığımızda gittim eşime de söyledim ama benim bu durumu abarttığımi vs söyledi bu ay kendisi eğer olmazsa bu ay gidicem dedi

15yusra11 15yusra11 hala devam ediyor musun ben yum çatladı ocak 19 bıraktım işi :eğlence: zaten o günlerden sonra bende hepten isteksizlik başlıyor anormal mi bu durum acaba :skandal:

Yokk canm benim ovulasyonum da çok değişik çıkmıştı zaten kafam çok karıştı bu ay. Bugüne kadar 4 deneme oldu başka yok.
17.01.18 - 19.01.18 - 21.01.18 ve 01.02.18 de. Ovulasyonda sanırım 21 iydi. O yüzden de umudum yok açıkçası.

15yusra11 15yusra11 hala devam ediyor musun ben yum çatladı ocak 19 bıraktım işi :eğlence: zaten o günlerden sonra bende hepten isteksizlik başlıyor anormal mi bu durum acaba :skandal:

Yumurtlamadan sonra 14. gün olmuş sana test denedin mi hiç canım. :) Genelde 12. 13. günlerde yapanlar varya o yüzden.

Yokk canm benim ovulasyonum da çok değişik çıkmıştı zaten kafam çok karıştı bu ay. Bugüne kadar 4 deneme oldu başka yok.
17.01.18 - 19.01.18 - 21.01.18 ve 01.02.18 de. Ovulasyonda sanırım 21 iydi. O yüzden de umudum yok açıkçası.
19 olacak onlar canım 1 yıl geriden gelme :))
Belirtin var mı bende yok adetten 3,4 gün önce baslayan şişkinlik ve gaz yüzde yüz eminim adet olacam . Sende durum nasıl:)

Yumurtlamadan sonra 14. gün olmuş sana test denedin mi hiç canım. :) Genelde 12. 13. günlerde yapanlar varya o yüzden.
31 ocak yaptım cikmadi oviden 12 gün geçmisti. Hergun o kullandigim testi oyun yapar gibi yapıp duruyorum . Test bana kesin küfür ediyor benim de bir şerefim var diye :KK70::KK70: sen yaptin mi test

Çok teşekkürler erkekler malum pek doktora gitmek istemiyolar ben korunmayı bıraktığımızda gittim eşime de söyledim ama benim bu durumu abarttığımi vs söyledi bu ay kendisi eğer olmazsa bu ay gidicem dedi
Tabi erkekler için biraz daha zor oluyo ama bi sorun varsa boşa vakit kaybetmezsiniz takviyeler kullanır en azından canım

Tabi erkekler için biraz daha zor oluyo ama bi sorun varsa boşa vakit kaybetmezsiniz takviyeler kullanır en azından canım
Hayırlısı bakalım ben şimdi bile yediklerine vs karışinca gerildigini fark ediyorum . Geçenlerde de sperm sayısı vs konuyu açtım eğer düşük çıkarsa kendini kötü hissetmesin eksik hissetmesin ben çok istiyorum ama onun yüzünden olmuyormuş gibi hissetmesin diye sperm sayısı düşüklüğünün çok önemli bi sorun olmadığını çok çabuk tedavi edilebildiğini beslenmeyle çok kolay duzeldiginden falan bahsettim tabi o hiç bişey söylemedi . Bakalım inşallah bu ay meleğim benimledir. Allah isteyen herkese nasip etsin aratmasin kucaklarımızı boş bırakmasın verdiğinde kıymet bilmez etmesin

19 olacak onlar canım 1 yıl geriden gelme :))
Belirtin var mı bende yok adetten 3,4 gün önce baslayan şişkinlik ve gaz yüzde yüz eminim adet olacam . Sende durum nasıl:)

Ilk dediğini anlamadım ama :olamaz:
Gebelik açısından yok canm bildiğin bariz adet ağrıları mide bulantısı :KK70:

31 ocak yaptım cikmadi oviden 12 gün geçmisti. Hergun o kullandigim testi oyun yapar gibi yapıp duruyorum . Test bana kesin küfür ediyor benim de bir şerefim var diye :KK70::KK70: sen yaptin mi test

Aa öyle kullanılan testler tekrar yapılabiliyo mu öyle bi yaşıma daha girdim :KK70: Yokk canm adet belirtim olduğu için yapmadım, ne kadar beklemesemde merak ediyorum p.tesi denerim belki :KK70: 8 Şubat batım

Varikosel sperm testinden sonra mı bakılıyo canm? Eşime de testi yaptırmıştık sonucu güzel çıktı muayene felan olmadı ama merak ettim.

X