Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtin var mı hiç canım, çok soru soruyorum ama :)
Estağfurullah canım ne demek, belirtilerden hiç anlamıyorum ben ama az kafasını şişirmedim can09e ’ninmide ağrısı vardı, şişkinlik ve gaz sancısı, dün akşam da çok oldu. Onun dışında kasık ağrısı çok çok azdı, belli belirsizdi.

Geceniz hayra gununuz de güzel günlere gebe olarak baslasin dilekleriniz kabul hayalleriniz gerçek Umudunuz bol enerjinjz tavan olsun...
slm kızlar Nasılsıniz ?

Ay ne güzel temenniler ne güzel dualar sağol canm cümlemize olsun insAllah
Pozitif sonuçlar da alsam çok iyi olcam Sen nasılsın?

estağfurullah canımm karşılıklı belirtileştik inşallah bende güzel haberler veririmm belirtiler kraliçesi olarak bu ay fosss çıkmam

Anladım kuzum belirti vermeye başlamış aslında biraz :) vallahi bana da umut oldun daha önce de konuşmuştuk eşlerimizin benzer sorunları var ya ben de bi ümitlendim şimdi :) inşallah sağlıklı bi şekilde ilerler ve sağlıkla kucağına alırsın canım

Ay iyi bari allah'tan inşallah tez zamanda olur ya yok özele gidicem ama dedin gibi yapmazsa olmadı devletten randevu alırım tüpler kapalıysa amilyatmi ediyorlar

Sen istersen yapar büyük ihtimal özel canm ben 2. çektirirken direk Hsg cektircem diyerek gittim. Yok herkeste illa ameliyat şart olmuyo o anda da açılabilen çok kişi var. Benim ilk çektirdiğim doktor 3 defa denedi açılmadı, ikinci doktor 2 defa denedi açılmadı öyle olunca ameliyat denildi. inşAllah sende hiç bir problem yoktur. Ama unutma reglinin 5. günü felan yapılıyor.

Evet canım aynen çok teşekkürler, bi de ağzımda kuruluk ve bu metalimsi tat vardı akşam dün.

Evet canım aynen çok teşekkürler, bi de ağzımda kuruluk ve bu metalimsi tat vardı akşam dün.
Sen baya belirti yaşamışsın canım, psikolojik olarak da her ay bir sürü belirti yaşıyoruz ama çok şükür seninkiler gerçek hamilelik belirtisiymiş maşallah :)

Ben oğluma hamileliğimi bat 2 gün geçmisti kusunca şüphelenip test yapmıştım neden olmasın hadi inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…