Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben oğluma hamileliğimi bat 2 gün geçmisti kusunca şüphelenip test yapmıştım neden olmasın hadi inşallah:)

Benim bata 6 u gün var daha canm ve geçen aylarda da adete yakın bulantı olunca ihtimal veremiyorum. :) Belli olmaz umut dünyası sonuçta ama hayırlısı artık kırmızı kart görene kadar sabırrrr ve dua :dua:

Benim bata 6 u gün var daha canm ve geçen aylarda da adete yakın bulantı olunca ihtimal veremiyorum. :) Belli olmaz umut dünyası sonuçta ama hayırlısı artık kırmızı kart görene kadar sabırrrr ve dua :dua:
Neden olmasın canım inşallah olur ama benim hiç belirtim kalmadı kala kala bir başımın belası gaz kaldı :KK48:

Evet bütün öğrenenler ovudan 10-12 gün sonra kesjn öğreniyor. O yüzden ben gormedigime göre kesin yok kaanaatindeyim :KK14:

Test yaptın mı sende? Yoksa ovu.da mı yunurtlama vs. görmedin? Bende bu ay ovu.dan bişe anlamadım ve bıraktımda :KK70:

Canım internette de gördüm bunu ama pek anlayamadım.
Gunaydin canim yumurtlamadan sonra kacinci gunundesin suanda? Kacinci gunde degerlerin nasil olmasi gerektigini gosteriyor bazilarinda degerler dusukken bazilarinda ise asiri yuksek olabiliyor kimisininde orta duzeyde devam ediyormus benim ortalama duzeyde devam ediyor cok sukur

X