Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bi test yaptım ama:KK64:

Eklentiler

• C8176FAE-E5F9-40BE-A2EA-BB481A933170.jpeg
    C8176FAE-E5F9-40BE-A2EA-BB481A933170.jpeg
    112,4 KB · Görüntüleme: 51
Ya görüyorum ama inanamıyorum canım:KK70:var değil mi, bat normalde 6 Şubattı ama 4 Şubat galiba doğrusu, 3 gün var, erken testim de yoktu, kan verdim geldim şimdi, çok teşekkürler cevabın için:KK200:
3 güne göre çok iyi. ayy insallah vardır ya yanılmıyoruzdur. bide sanırım hemen çekmişsin bu fotoğrafı, biraz beklesin tekrar ceksene :)

3 güne göre çok iyi. ayy insallah vardır ya yanılmıyoruzdur. bide sanırım hemen çekmişsin bu fotoğrafı, biraz beklesin tekrar ceksene :)
Aynen hemen çekmiştim canım, şimdi tahlile gidip geldikten sonraki hali de biraz daha koyulaşmış galiba

Eklentiler

• A4BE91D3-581C-44B2-B8F1-7EB9F0CE7E05.jpeg
    A4BE91D3-581C-44B2-B8F1-7EB9F0CE7E05.jpeg
    158,5 KB · Görüntüleme: 64
ayy inşallahh kuzum yaa... test doğrudur... hangi testti bu? sabah sabah ne heyecan yaptıımm... sabah mı yaptın testini ondan sonra da kana ayyyy:rolleyes:
İnşallah canım benim test labo. nun normal olanıydı, aynen sabah ilk idrarla hadi bi deneyeyim demiştim, sonra şüphede kalınca kan vereyim dedim hayatımda ilk defa o da:KK70:

İnşallah canım benim test labo. nun normal olanıydı, aynen sabah ilk idrarla hadi bi deneyeyim demiştim, sonra şüphede kalınca kan vereyim dedim hayatımda ilk defa o da:KK70:
gebelik için mi ilk defa kan testi canım :)) inşallah güzel sonuçlar alırız canım...sağlıkla gelmiştirrr amiiinn.

Canım iyi ki varsınız, ilk sizinle paylaştım daha kimseye sormadım başka, çok teşekkürler:KK200:
rica ederim canım sen de iyi ki varsın... :)
bazen öyle oluyor sen cevabını veriyorsun ama tatmin olmuyor başka yerlere soruluyor hatta o da olmadı konu açılıyor :KK70: ama olur normal yani.. insan teyit istiyor :)

X