Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya görüyorum ama inanamıyorum canımvar değil mi, bat normalde 6 Şubattı ama 4 Şubat galiba doğrusu, 3 gün var, erken testim de yoktu, kan verdim geldim şimdi, çok teşekkürler cevabın için
3 güne göre çok iyi. ayy insallah vardır ya yanılmıyoruzdur. bide sanırım hemen çekmişsin bu fotoğrafı, biraz beklesin tekrar ceksene :)

3 güne göre çok iyi. ayy insallah vardır ya yanılmıyoruzdur. bide sanırım hemen çekmişsin bu fotoğrafı, biraz beklesin tekrar ceksene :)
Aynen hemen çekmiştim canım, şimdi tahlile gidip geldikten sonraki hali de biraz daha koyulaşmış galiba

Eklentiler

• A4BE91D3-581C-44B2-B8F1-7EB9F0CE7E05.jpeg
    158,5 KB · Görüntüleme: 64
ayy inşallahh kuzum yaa... test doğrudur... hangi testti bu? sabah sabah ne heyecan yaptıımm... sabah mı yaptın testini ondan sonra da kana ayyyy
İnşallah canım benim test labo. nun normal olanıydı, aynen sabah ilk idrarla hadi bi deneyeyim demiştim, sonra şüphede kalınca kan vereyim dedim hayatımda ilk defa o da

İnşallah canım benim test labo. nun normal olanıydı, aynen sabah ilk idrarla hadi bi deneyeyim demiştim, sonra şüphede kalınca kan vereyim dedim hayatımda ilk defa o da
gebelik için mi ilk defa kan testi canım :)) inşallah güzel sonuçlar alırız canım...sağlıkla gelmiştirrr amiiinn.

Canım iyi ki varsınız, ilk sizinle paylaştım daha kimseye sormadım başka, çok teşekkürler
rica ederim canım sen de iyi ki varsın... :)
bazen öyle oluyor sen cevabını veriyorsun ama tatmin olmuyor başka yerlere soruluyor hatta o da olmadı konu açılıyor ama olur normal yani.. insan teyit istiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…