Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de beyazımsı bi akıntı var sanki bi ara gördüm ama hiç gebeliğe yormadım yoramamda beklemiyorum bu ay'da..
Bu ay kimsenin umudu yok anlaşılan :)))))
Yok benimde umudum yok da işte eskiden yani oğlumda falan olurdu akıntı başka da belirti olmazdı zaten ordan aklımda ama birde üşütmeden olabilir tabi kokulu değilse normal derdi hep dr um. Ağrı da yoksa üşütmeden falandır bebişler de hayırlı zamanda gelsinler artık napalım ben akışına bıraktım

Insallah cok bekletmezler canim

Anladım benide mi bekletir acaba bi sene doktor bende iki aydır folic trio kullanıyorum inşallah olur ya allahın izniyle eşine bakildimi peki

Sanırım öyle canm :) Bende daha önce enfeksiyon var diyen doktor olmuştu ama ağrı da yapıyodu şimdi agrım yok adet ağrılarım biraz belli etmeye başlıyo sadece.

ailem hiç tedirgin değil makara yaparak gecmiş olsun dediler eşim tuttugunu koparan biri çok güveniyorlar işsiz kalmaz diyorlar ama ben korkuyorum ara mı versek denemelere diyorum allahım kkmsenın eşini işsiz bırakmasın sabah ben işe gidicem eşim evde ve ister istemez ofluyor pofluyor

İnşallah rabbim hepimize hayırlı saglıklı evlat nasip eder inşallah sizlerinde guzel haberlerinizi alırız buradan hep dua edeceğim sizler için kimseyi ayırmadan
Canim su tabloya bak istersen hamile bir arkadas atti banada sagolsun buna gore hamilleginin ilerlemesini de takip edebilirsin. @Azra 1 ve Celine0719 sizede yardimci olur belki

Eklentiler

• Screenshot_2019-01-30-20-22-45-1.png
    113,2 KB · Görüntüleme: 34
Anladım benide mi bekletir acaba bi sene doktor bende iki aydır folic trio kullanıyorum inşallah olur ya allahın izniyle eşine bakildimi peki

Doktora 6 ay oldu 9 ay oldu deme canm 1 sene doldu felan de, 1 sene dolmadan normal karşılıyorlar. Yada istersen seni çok sarsmazsa Hsg iste, devlete gidiyosan zaten randevu felan verirler sanıyorum ve her devlet hastanesi yapmıyo bizim burda. Bakıldı canm eşime de her gören oo çok iyi diyo, Allahtan onda sorun yok çok şükür :)

Evet normalde 3 gün olurdum ve ilk hun ağrıdan esimle dahi ilgilenemedim ama bunda agrim olmadi ve az az geldi normalden az ve koyu renkti bir hafta falan sonra bel ağrım başladı normalde hiç ağrımazdi kasik ağrısı falan oldu nedense kendimi hamile gibi hissediyorum

Test yaptin mi canim insallah hislerin dogrudur

Benimde 6 şubat belirtiler hisler var mı:)

Yok canım ya adet belirtisi var başka bişey yok :) Arada bi mide bulantım oluyo ama gebeliğe bile yormuyorum hemen bulantı olmaz diye ki adete yakın mide bulantım olmaya başladı geçen aylarda. Bi arkadaşım olabilir ben adete 2 3 gün kala bulantı yaşadım diyo ama ihtimal vermiyorum nedense

Bizde 11 aylık evliyiz ama henüz bı bebiş yok ama bu ay geçen aylardan farklı hissediyorum inşallah bebiş vardır

insallah en kısa zamanfa hayırlısıyla sağlıklı bi gebelik yaşayıp hayırlı evlat kucağına alırsın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…