Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy insallah benim oyle olmaz yaaa suan tabi cok erken oyle birsey yok bakalim artik

Ayyy insallah benim oyle olmaz yaaa suan tabi cok erken oyle birsey yok bakalim artik
Annenin falan nasılmış canım benim annemde aynı böyle hala öyle kadun asla kusmazzz ama hamileyken içim dışıma çıakrdı diyodu. Bende ona çekmişim. Olmaz olmaz inşallah. Bol çubuk kraker stoğu yap baş ucuna koy kalkar kalkmaz yersin 2 3 tane hemen o acı suyu alır :) ilk 3 ay ben 2 kg veriyodum yemek faln da yiyemiyorum habire kusup duruyodum oğlanda, serumlarla duruyodum ayakta. 3 ay senden bealenmiyo bebek zaten ben kanıtlamış olmuştum. Hiçbişey yiyemyşodum peynir ekmek krakerle geçti 3.aya kadar. 2 kg da vermiştim. Ama oğlan maşallah 2 3 hafta önde giderdi hep gelişimi ay Allah bir daha yaşatsın sağlıklı gebelik bana da inşallahh :)) hepsine razıyım ben özlüyo insan hepsini

Amin kuzum insallah tez zamanda tekrardan yasatir Bir ablamin kusmasi falan cok olur diger ablamda hic olmaz benim daha yasamadigim icin olup olmadigini bilmiyorum. Ama insallah olmaz yaaa. Rabbim kendisine el acmis herkesin dilegini kabul eder insallah

Kızlar beta 12ydi 2 gün önce 51 bugün 177 sizce nasıl bir de idrar enfeksiyonu cıktı bol su iç dedi sadece ilaç yok yaşayan var mi
Canım aynı dönem almışız benim de bugun 250 gibi bişey di beta yalnız israr tokuna çok dikkat etmen lazım bebek akciğer enfeksiyonuyla doğabilir sık sık çamaşır değiştir hijyene çok önem göster ve tedavini aksatma .. hayırlı olsun tekrar

Belli olmaz inşallah vardır diyelim

Tmm kuzum yapcam dediklerini

Sağ ol cnm elimden geleni yapcam insallah

1 sene dolana kadar bekledik canm doktorla birlikte. Hormon testim, folik asit ve klomen kullanıp yumurta takibim yapıldı 1 yıl sonra olmayınca bi tüplere bakalım neden olmuyo dedi doktorum ve o an anlaşıldı sebebi.. Enfeksiyon demedi se doğuştan olan rahim küçüklüğünde var dedi sadece.

Cok iyi degilmi artisi

Rahim kucuklugu engelmi canim

Direk engel demedi 2 doktorda canm. Ameliyat eden doktorum bi ilaç verdi 21 günlük (koruyucu gibi biseydi) kullan her ay şubat ay ında kontrole gel dedi. Hsg yi çeken doktoruma gittim kontrole yumurtalıklara felan baktırdım ve hormon testi istedim, o zaman bu ilacı kullanma kullandığın sürece çocuğun olmazki sen çocuk istiyosun sonuçta dedi. Rahmi geliştircek demişti ama diger doktor dedim evet geliştirir ama engeller dedi. Kullanmadan çocuğun olabilir dedi ve bıraktım. Şubatta regl olursam ameliyat eden doktoruma gidicem bide bakalım o neler söyleyecek..

Tebrik ederim canm hayırlı olsun sağlıklı gebelik ve doğum geçirirsin insAllah, darısı bizlere olsun. Dualarında bizlere de yer verir misin?

Bende de beyazımsı bi akıntı var sanki bi ara gördüm ama hiç gebeliğe yormadım yoramamda beklemiyorum bu ay'da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…