Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben de 2 yıla yakındır hasret çekiyodum tam kavuştum derken yarım kaldı. Kalp atışını bile duyamadım ama o benim canımdan bi parça içimde. Çok zoruma gidiyor . İnşallah sen sağlıklı bi şekilde kavuşursun evladına canım

Illaki öyledir kuzum ya varlığını bilmek bile bişey sonuçta. InsAllah tekrar gittiğinde Rabbim doktorları da seni de şaşırtır gayet gelişmiş ve sağlıklı diye haber alırsın canımm. Allahtan umut kesmeyelim hic bi zaman. Olmasa da önümüzdeki aylara bakarız mutlaka nasip edecek Allah bizlere de o muhteşem duyguyu eminim. :KK200:

Benimde umudum yok canm, herşeye rağmen Allahtan umut kesilmez diyorum ve kırmızıları görmedikçe de acaba diyorum.. Hayırlısı artık insAllah tutmuştur diyelim.

Aynen çok acaip göğüslerim sabah öyle dolgun oluyorki gün içersinde normale dönüyor ara ara ağrım geliyor karın alt tarafinda üç gündür boyle acababelirtimi diye düşünüyorum beynim sulandı valla ya

Aynen çok acaip göğüslerim sabah öyle dolgun oluyorki gün içersinde normale dönüyor ara ara ağrım geliyor karın alt tarafinda üç gündür boyle acababelirtimi diye düşünüyorum beynim sulandı valla ya

Kendimizi çok dinliyoruzdur belkide canım. Salmak lazım aslında ama yapamıyoruz. Benimde mide bulantım var ama ihtimal bile vermiyorum reglim 8 Şubat bu kadar erken mide bulantısı olmaz bence.

Kendimizi çok dinliyoruzdur belkide canım. Salmak lazım aslında ama yapamıyoruz. Benimde mide bulantım var ama ihtimal bile vermiyorum reglim 8 Şubat bu kadar erken mide bulantısı olmaz bence.

Senden iki gün sonra da benim adet dönemim evet çok fazla dinliyoruz bu ay son zaten adet olunca yapmam gereken bi görevim var o arada doktora gidicem ondan sonra başlıcam eşimde macun sipariş vermiş oda onu kullansın çünkü piskolojim kaldirmicak bana kızanlar olur belki yıllarca bekleyen insanlar var ama cidden kendimi kötü etkiliyorum bi ay dinlenmem lazım :işsiz::mad:

Kendime kızdığım tek nokta nerde olursa olayım biranda ağlıyorum herkesin içinde. Tutamıyorum kendimi

Allah sabrını versin sizin ilkmi bilmiyorum ama ilk bebeklerde olur felan diyorlar içerik olarak fazla bilmesemde allah tez zamanda tekrar annelik duygusunu yaşatır inşallah aynı şeyden muzdaribiz insan kendini anlatamadığı zaman ağlayarak tepki verir istemsiz olur çünkü o ani anlatacak kelimeler boğaza dugum gibi oturur boşver ağlayan insan herzaman iyidir

Kızlar bise danışmak istiyorum gebelik varmı yokmu henüz bilmiyorum daha 10 günüm felan var anlamama ben oturarak çalışıyorum ama makina başındayım celik saplar basıyorum pedalla günde nerdeyse 4bin 5bini buluyorum sağ kasımda ağrı olduğu için ona yüklenmiyorum solla çalışıyorum çok yorulunca sağa geçiyorum demek istediğim ayagimi bukadar haraket ettirmem gebelik başlarsa yada varsa bi zarara yol acarmi bidaki ay doktora gidicem olsada olmasada onada soracam ama bilginiz varsa iletirseniz sevinirim ben çok tereddütte kalıyorum korkuyorum

Senden iki gün sonra da benim adet dönemim evet çok fazla dinliyoruz bu ay son zaten adet olunca yapmam gereken bi görevim var o arada doktora gidicem ondan sonra başlıcam eşimde macun sipariş vermiş oda onu kullansın çünkü piskolojim kaldirmicak bana kızanlar olur belki yıllarca bekleyen insanlar var ama cidden kendimi kötü etkiliyorum bi ay dinlenmem lazım :işsiz::mad:

O bi ay içinde de hamile kalırsın muhtemelen inşAllah canm. Genelde düşünmedim o ay oldu diyorlarya. :)

Benim de kasik agrim basladi adet olacakmisim gibi... tam 1 hafta var dolu dolu.. onun disinda goguslerim yanlardan aciyor... bel sirt agrilarimi saymiyorum onlar fiks.. :)

Sizin adetemi yoksa yumurtlamayami
Benim de kasik agrim basladi adet olacakmisim gibi... tam 1 hafta var dolu dolu.. onun disinda goguslerim yanlardan aciyor... bel sirt agrilarimi saymiyorum onlar fiks.. :)
Sizin adetemi yoksa yumurtlayami bir hafta var

Benimde bi mide bulantım başladı. Son zamanlarda adete yakın bulantım oluyor yine regl geliyor yani :işsiz: Cünkü bu kadar erken gebelik acısından mide bulantısı olmaz bence. Benimde dolu dolu 1 hafta, haftaya perşembe bekliyorum.:işsiz:

O bi ay içinde de hamile kalırsın muhtemelen inşAllah canm. Genelde düşünmedim o ay oldu diyorlarya. :)

Inşallah diyemicem çünkü adak orucum var onu yerine getirmek istiyorum allah'ım izniyle farketmem sonra bi zarar gelsin istemem allah benden önce sana nasip etsin adagimdan sonrada bana böyle konuşuyoruz bi bakıyormuşuz ikimizde gebe :anneadayı:

Siz bi kaç gebelik geçirdiniz galiba konuşmalardan öyle anladım bilirsiniz benimde 10 günüm felan var göğüslerim üç gündür özellikle sahaları çok dolgun sonra hafifliyor ara ara adet olacakmışım gibi ağrım geliyor bu hamilelik başlangıcı belirtisi olabilirmi yoksa direk adetmi

Siz bi kaç gebelik geçirdiniz galiba konuşmalardan öyle anladım bilirsiniz benimde 10 günüm felan var göğüslerim üç gündür özellikle sahaları çok dolgun sonra hafifliyor ara ara adet olacakmışım gibi ağrım geliyor bu hamilelik başlangıcı belirtisi olabilirmi yoksa direk adetmi
Canim bu olursa 5. Gebeligim olacak fakat ayirt etmek guc... adet belirtileri ile gebelik belirtileri ayni... bir tek son kurtajla sonuclanan gebeligimde yasadigimi dusundugum yuz ustu yattigimda baskin gelen dolgunluk orda bisey var hissi.. onu teyit edicem umarim:))
Senin daha yumurtlama olayin devam ediyor olabilir duzenli midir adetlerin.. ?

Canim bu olursa 5. Gebeligim olacak fakat ayirt etmek guc... adet belirtileri ile gebelik belirtileri ayni... bir tek son kurtajla sonuclanan gebeligimde yasadigimi dusundugum yuz ustu yattigimda baskin gelen dolgunluk orda bisey var hissi.. onu teyit edicem umarim:))
Senin daha yumurtlama olayin devam ediyor olabilir duzenli midir adetlerin.. ?

Evet normalde 30 günde bir adet olurum ama benim sancılarım çok fazlaydı iş yerinde resmen rezil olacak dereceye gelirdim doktor hao kullanmami onerdi eşimde karsiydi ama işyerinde o hallerimi görünce bi iki ay dene dedi yaz kullandım ağustosta bıraktım 22agostos 20 eylül 19 ekim 19 kasım 14arslik 10 ocak olarak devam ediyor bu ay bu kadar erken adet olmam heralde diyorum yumurtlama devam edebilirmi akıntim yok ama geçen hafta kesildi akıntim o testlerdende yapmıyorum bilemiyorum o yüzden

Benimde bi mide bulantım başladı. Son zamanlarda adete yakın bulantım oluyor yine regl geliyor yani :işsiz: Cünkü bu kadar erken gebelik acısından mide bulantısı olmaz bence. Benimde dolu dolu 1 hafta, haftaya perşembe bekliyorum.:işsiz:
Bence de erken mide bulantisina ya.. usutmus olabilir misin? insallah gelmislerdir bu ay...
Hee bu arada gaz da varr acayip bi sekilde:KK48:

X