Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh şu an ben de 9.ayımdayım canım. Kürtajdan sonra 5 ay korunduk ve 9 aydır yeni benişin gelmesini bekliyoruz :KK43: Rabbim inşallah senin gibi bize de nasip etsin artık. Sana da sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım
Neyseki doğal yollardan oluyor bu da güzel bir şey canım ben öyle teselli buluyordum demekki oluyor diyordum.
Aminnn burda mutluluklar paylasarak cogaliyor İnşallah Rabbim sağlıkli hayırlı bir bebek ve gebelik nasip etsin bekleyen herkese

Neyseki doğal yollardan oluyor bu da güzel bir şey canım ben öyle teselli buluyordum demekki oluyor diyordum.
Aminnn burda mutluluklar paylasarak cogaliyor İnşallah Rabbim sağlıkli hayırlı bir bebek ve gebelik nasip etsin bekleyen herkese
Öyle tabi ki canım. Eşimde ufak tefek sorunlar çıktı ama inşallah onun da bütün değerleri düzelmiştir de tekrar doğal yoldan hamile kalabilirim :dua:

Öyle kuzum tek tesellim bu. Hep sağlıklı olsun diye dua ettim şimdi isyan edemem. Yine olur inşallah. Allahım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Çok geçmiş olsun canım Rabbim tekrar yaşatmasın tez zamanda sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Çatlamış demiii ?
56909E48-3322-42F1-A149-07BD251F8215.jpeg

naz_0192 naz_0192 canım çok geçmiş olsun doğmasa bile insanın bebeğiyle arasinda illa bağ oluyor üzüldüm:KK43: ama inşallah saglicakla atlatırsınız bu durumu . Rabbim hepimize sağlıklı bebekler ve gebelikler versin Inşallah.
Amin kuzum Allah razı olsun. İyi ki beni anlayan birileri var yoksa kimse aldırmıyor saçma sapan yorumlar duyuyorum. Her şeyin hayırlısı olsun

Amin kuzum Allah razı olsun. İyi ki beni anlayan birileri var yoksa kimse aldırmıyor saçma sapan yorumlar duyuyorum. Her şeyin hayırlısı olsun
Canım bak burda çoğumuz bu yollardan geçtik çok zor biliyorum ama dışarıya kulağını kapatacaksın duyma kimseyi daha çabuk toparlanırsın Allah’ın izniyle

Canım bak burda çoğumuz bu yollardan geçtik çok zor biliyorum ama dışarıya kulağını kapatacaksın duyma kimseyi daha çabuk toparlanırsın Allah’ın izniyle
Kendime kızdığım tek nokta nerde olursa olayım biranda ağlıyorum herkesin içinde. Tutamıyorum kendimi

naz_0192 naz_0192 Canım çok geçmiş olsun :KK43: Yaşamasam da 2 yıldır evlat hasreti çeken biri olarak anlıyorum sanırım. Rabbim içine ferahlık verip en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin inşAllahhh.. :dua:

naz_0192 naz_0192 Canım çok geçmiş olsun :KK43: Yaşamasam da 2 yıldır evlat hasreti çeken biri olarak anlıyorum sanırım. Rabbim içine ferahlık verip en kısa zamanda tekrar sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin inşAllahhh.. :dua:
Canım ben de 2 yıla yakındır hasret çekiyodum tam kavuştum derken yarım kaldı. Kalp atışını bile duyamadım ama o benim canımdan bi parça içimde. Çok zoruma gidiyor . İnşallah sen sağlıklı bi şekilde kavuşursun evladına canım

X