Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet normalde 30 günde bir adet olurum ama benim sancılarım çok fazlaydı iş yerinde resmen rezil olacak dereceye gelirdim doktor hao kullanmami onerdi eşimde karsiydi ama işyerinde o hallerimi görünce bi iki ay dene dedi yaz kullandım ağustosta bıraktım 22agostos 20 eylül 19 ekim 19 kasım 14arslik 10 ocak olarak devam ediyor bu ay bu kadar erken adet olmam heralde diyorum yumurtlama devam edebilirmi akıntim yok ama geçen hafta kesildi akıntim o testlerdende yapmıyorum bilemiyorum o yüzden
Sende benim gibi kotu adet olanlardan yumurtlamayi agir hissedenlerdensin o zmn.. ben de hala anlarim agrimdan adetlerim de cok yogun kanamali ve agrili gecer... eskiden arabayla giderken tumsekten gecse hoplatan agrilarim olurdu yum.zamanlarinda...
Valla insallah vardir bu ay hepimiz hamileyiz diyip testlerimizi atalim...

Canim bu olursa 5. Gebeligim olacak fakat ayirt etmek guc... adet belirtileri ile gebelik belirtileri ayni... bir tek son kurtajla sonuclanan gebeligimde yasadigimi dusundugum yuz ustu yattigimda baskin gelen dolgunluk orda bisey var hissi.. onu teyit edicem umarim:))
Senin daha yumurtlama olayin devam ediyor olabilir duzenli midir
Canim bu olursa 5. Gebeligim olacak fakat ayirt etmek guc... adet belirtileri ile gebelik belirtileri ayni... bir tek son kurtajla sonuclanan gebeligimde yasadigimi dusundugum yuz ustu yattigimda baskin gelen dolgunluk orda bisey var hissi.. onu teyit edicem umarim:))
Senin daha yumurtlama olayin devam ediyor olabilir duzenli midir adetlerin.. ?

Bu arada tebrik ederim iyi cesaret valla inşallah bu ay sizdede vardır bizdede :halay:

Sende benim gibi kotu adet olanlardan yumurtlamayi agir hissedenlerdensin o zmn.. ben de hala anlarim agrimdan adetlerim de cok yogun kanamali ve agrili gecer... eskiden arabayla giderken tumsekten gecse hoplatan agrilarim olurdu yum.zamanlarinda...
Valla insallah vardir bu ay hepimiz hamileyiz diyip testlerimizi atalim...

Inşallah inşallah keşke evet çok ağrılı geçiriyorum günde en az dört hap içerdim ama haptan2 sonra baya düzeldi hap içmeyi kestim benim kanamam az oluyor 3 gün adet olurum toplasan 1 gün etmez bend e derim kendi kendime o yüzden ağrım oluyor diye demekki alakası yok şimdi yumurtlama devam ediyorsa degerlendiriyimmi akıntim yok ama

Inşallah inşallah keşke evet çok ağrılı geçiriyorum günde en az dört hap içerdim ama haptan2 sonra baya düzeldi hap içmeyi kestim benim kanamam az oluyor 3 gün adet olurum toplasan 1 gün etmez bend e derim kendi kendime o yüzden ağrım oluyor diye demekki alakası yok şimdi yumurtlama devam ediyorsa degerlendiriyimmi akıntim yok ama
Yani 10 gun var diyorsun.. akinti yok diyorsun... bilemedim. 2 gune bir yapmaya devam et bence bugunu de degerlendir mumkunse...

Inşallah diyemicem çünkü adak orucum var onu yerine getirmek istiyorum allah'ım izniyle farketmem sonra bi zarar gelsin istemem allah benden önce sana nasip etsin adagimdan sonrada bana böyle konuşuyoruz bi bakıyormuşuz ikimizde gebe :anneadayı:

O zaman insAllah önce bize diyelim :olamaz: Ama dedigin gibi belli de olmaz belki beraber kalırız pozitif testler atarız. :) :halay:

H E H E Valla canm çalışmalarınıza hayran kalıyorum ya herkesin eşine bu denli bi şevk versin Rabbim inşAllah, başta da bizim adama. :KK70:
Bizim normalde de cinsel hayatımız ateşlidir :KK70:
6 yıldır prz. Korununca şuan ödül gibi geliyo :KK70:
Eşime kalsa birkaç ay çocuk olmasın tadına varalım :KK70:

Allah sabrını versin sizin ilkmi bilmiyorum ama ilk bebeklerde olur felan diyorlar içerik olarak fazla bilmesemde allah tez zamanda tekrar annelik duygusunu yaşatır inşallah aynı şeyden muzdaribiz insan kendini anlatamadığı zaman ağlayarak tepki verir istemsiz olur çünkü o ani anlatacak kelimeler boğaza dugum gibi oturur boşver ağlayan insan herzaman iyidir
Evet ilk bebeğimdi canım , tedaviyle hamile kaldım. İsyan etmiyorum kesinlikle, dua ediyorum hayırlısı olsun diye ama annelik duygusu yüklendi bi kere yüreğimde ateş var sanki. Allahım herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.

X