Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bebeğim hiç gelişmemiş. 6+1 görünüyor. Haftaya kürtaj olcam. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu. Çok sevinmiştim ilk öğrendiğimde ama sonu hüzün geldi. Rabbimin bi bildiği vardır elbet.
Haftaya neden biraktiniz canim.. uzulme demek anlamsiz ama kabullenip onune bakman senin icin daha hayirli olacaktir. Rabbim acini hafifletsin icine ferahlik versin..

Allah sabır versin seni çok iyi anlıyorum aynı durumu yaşamıştım ama bir iki doktora daha gitsen emin olmak için ben ikna olmadım 3 tane ayrı doktora gittim ama dediğin gibi sonu hüsran Rabbim çok bekletmeden yeniden yüzümüzü güldürür inşallah amin
Gittim canım . Birisi 10 gün bekleyelim dedi ama umut yok. Sat 3 aralıktı. Kese büyük bebek küçücük kalmış.

Belki bi umut dedim ama canım olacagı yok. Belki cuma olurum , en azından zamanım boşa gitmez
şöyle söyleyim kalp atışını görüp de sonra göremediysen gitti geçmiş olsun..
benim durumda kalp atışı duymaya gittiğimde sata göre 8+5 ti 6+5 dediler 3 doktor gördü devlet hastanesinde beklemeye gerek yok dedi alalım, diğeri özeldi 1 hafta daha şans tanınabilir dedi... 5 gün bekledim kontrole gittim bebek küçülmüştü... insan bir umut diyor tabi ki keşke bekleseydim dememek için..
en iyisini yaparsın canım.. bir an önce de toparlarsın..

şöyle söyleyim kalp atışını görüp de sonra göremediysen gitti geçmiş olsun..
benim durumda kalp atışı duymaya gittiğimde sata göre 8+5 ti 6+5 dediler 3 doktor gördü devlet hastanesinde beklemeye gerek yok dedi alalım, diğeri özeldi 1 hafta daha şans tanınabilir dedi... 5 gün bekledim kontrole gittim bebek küçülmüştü... insan bir umut diyor tabi ki keşke bekleseydim dememek için..
en iyisini yaparsın canım.. bir an önce de toparlarsın..
Canım bi hafta önce de aynıydı. Azcık gelişme olsa umutlanırdım ama o da yok. Rabbim en iyisini biliyor. Sen de mi kürtaj olmuştun canım

Canım bi hafta önce de aynıydı. Azcık gelişme olsa umutlanırdım ama o da yok. Rabbim en iyisini biliyor. Sen de mi kürtaj olmuştun canım
evet hemde devlete gittiğimde azar yedimm neden gelmedin sen nerde kaldın diye.. :KK45: tövbe töbe ... bi umut atar diye bekledim dedim.. aldılar kürtaja.. mayıs 22 de oldum ben canım.. Öyle her şeyin hayırlısı diyoruz o yüzden... daha önce sorduysam kusura bakma ilk miydi? benim ilkim de öyle oldu bir fark onda kalp atışı almıştık kontrole gittiğimde kalbinin atmadığını öğrendik... o da kürtaj oldu.. ilklerde bunları normal karşılıyorlar..

Kızlar bebeğim hiç gelişmemiş. 6+1 görünüyor. Haftaya kürtaj olcam. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu. Çok sevinmiştim ilk öğrendiğimde ama sonu hüzün geldi. Rabbimin bi bildiği vardır elbet.
Off off canım ya birebir yaşadıklarımı yaşıyosun, keşke senin bebeğinin sonu bari böyle olmasaydı :KK43: ama nasip kısmet tabi elden bi şey gelmiyo. İnşallah Allahım en yakın zamanda sağlıklısını versin

Helloo 13. Gun ovu. Takvim 3 gun sonrasini gosteriyor.Eki Görüntüle 2230152
2 gün sonra pik canom
o zaman ben eskisi gibi ilk idrarla yapmaya devam edeyim
Ben ilk idrarla yapmadıgım halde koyu .. bide pik oldugunda sıvı bile alsan etkilemiyo bilginiz olsun ..

Ah canım :KK43:
Aynı yaşadıklarımız . Bende bekledım 1 umut bir hafta aynı sana dediklerini dediler kese anormal büyümüş ama bebek küçücük kalmıs :KK43:
Bide bu haftalarda vucuduö bebeği atmaya hazırlanıyodu . Kanamalar gözükğyodu ultrasonda eğer eminsen bekleme canım .
Aldır bak önüne ..
inan şıan hiçbirşey umrunda değil biliyoeum ..
ama bu dediğime inan alışcaksın :KK43:
Unutman mümkün değil .
Bir şarkı bi mekan bi söz hatırlatcak ama şimdi etkilendiğin gibi etkilenmixeksin .

Allahım yardımcın olsun

ayy gercekten mi :KK43:
biliyorum hiçbiri teselli degil ama ona daha fazla bağlanmadan gidiyor senden. Allah yardımcın olsun :KK43:

Ben de ilk gebeligimde düşük yaşadım kanama başlamisti dedim heralde adet başladı o kadar bilincsizdim sonra işte temizlendi kürtaj yapıldı insan tabiki üzülüyor ama erken kayiplar olmasa dunyada yaşayanlarin çoğu engelli olacaktı diyen doktor var..Ben şimdi tekrar gebeyim 9.ayda Rabbim çok bekletmeden sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah zaman ve sabır her şeyin ilacı tekrardan geçmiş olsun

Ben de ilk gebeligimde düşük yaşadım kanama başlamisti dedim heralde adet başladı o kadar bilincsizdim sonra işte temizlendi kürtaj yapıldı insan tabiki üzülüyor ama erken kayiplar olmasa dunyada yaşayanlarin çoğu engelli olacaktı diyen doktor var..Ben şimdi tekrar gebeyim 9.ayda Rabbim çok bekletmeden sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah zaman ve sabır her şeyin ilacı tekrardan geçmiş olsun
Benim doktorum da öyle dedi canım. Düşükler olmasa bi cok kadının kucagında engelli bebek olurdu dedi. Sağlıklı bi gebelik olsaydı zaten kalbi atardı dedi. Ben de kendime teselli vermeye çalışıyorum canım bunları düşünerek

Ahh şu an ben de 9.ayımdayım canım. Kürtajdan sonra 5 ay korunduk ve 9 aydır yeni benişin gelmesini bekliyoruz :KK43: Rabbim inşallah senin gibi bize de nasip etsin artık. Sana da sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım

2 gün sonra pik canom

Ben ilk idrarla yapmadıgım halde koyu .. bide pik oldugunda sıvı bile alsan etkilemiyo bilginiz olsun ..

Ah canım :KK43:
Aynı yaşadıklarımız . Bende bekledım 1 umut bir hafta aynı sana dediklerini dediler kese anormal büyümüş ama bebek küçücük kalmıs :KK43:
Bide bu haftalarda vucuduö bebeği atmaya hazırlanıyodu . Kanamalar gözükğyodu ultrasonda eğer eminsen bekleme canım .
Aldır bak önüne ..
inan şıan hiçbirşey umrunda değil biliyoeum ..
ama bu dediğime inan alışcaksın :KK43:
Unutman mümkün değil .
Bir şarkı bi mekan bi söz hatırlatcak ama şimdi etkilendiğin gibi etkilenmixeksin .

Allahım yardımcın olsun
İçim kavruluyor ama Rabbim böyle takdir etti napim . Şu süreçte sadece sevdiğim insanlar yanımda olsun istiyorum, onlarla güç buluyorum. Senin adına da çok üzüldüm canım. Kaderde varsa yaşanıyor işte

Off off canım ya birebir yaşadıklarımı yaşıyosun, keşke senin bebeğinin sonu bari böyle olmasaydı :KK43: ama nasip kısmet tabi elden bi şey gelmiyo. İnşallah Allahım en yakın zamanda sağlıklısını versin
Amin kuzum çok sağ ol. Kendimi alıştırmıştım zaten, çok az bi umudum vardı artık o da bitti.

Amin kuzum çok sağ ol. Kendimi alıştırmıştım zaten, çok az bi umudum vardı artık o da bitti.
Hiç üzme yıpratma kendini, için çok acıyo ve teselli edicek bi söz yok biliyorum. Ama sen de farkındasın sağlıksız bebeklerin sonu malesef bu oluyo canım. Bak burda bi çok arkadaşımızın başından geçmiş. Allahım kimseye bi daha yaşatmasın ve her isteyene bir an önce sağlıklı evlatlar nasip etsin

Hiç üzme yıpratma kendini, için çok acıyo ve teselli edicek bi söz yok biliyorum. Ama sen de farkındasın sağlıksız bebeklerin sonu malesef bu oluyo canım. Bak burda bi çok arkadaşımızın başından geçmiş. Allahım kimseye bi daha yaşatmasın ve her isteyene bir an önce sağlıklı evlatlar nasip etsin
Öyle kuzum tek tesellim bu. Hep sağlıklı olsun diye dua ettim şimdi isyan edemem. Yine olur inşallah. Allahım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

naz_0192 naz_0192 canım çok geçmiş olsun doğmasa bile insanın bebeğiyle arasinda illa bağ oluyor üzüldüm:KK43: ama inşallah saglicakla atlatırsınız bu durumu . Rabbim hepimize sağlıklı bebekler ve gebelikler versin Inşallah.

X