Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzuu nerdeeee bi bok yapamaıdk . Gece 2 de yattık muhabbet koyuydu . Sabah 7 de evden çıkmaları gerekti eşimde ben onları garaja bıraktık sonra gelirm sabah yaparız dedi :KK70: :KK70:
Şuan eşimi bekliyorum :KK70:
hadı bakalım kolaylıklar sizinle olsun

Geçen sefer yumurlama önce si çok ağrı çekmiştim kasıklarda ..
Bu ay hiçbirşey hissetmedim .. dün çok yogun bir akıntım vardı

Pik gunu ve ertesi gunu olursa tutarsa yani erkek olur diyorlar var mi bilginiz.. yani cinsiyetin onemi yok da merak ettim..

1 gunun onemi yok olur oyle her ay one geliyor ay hali diyorlar ya. Yani benim bilgim bu yonde.

Pik gunu ve ertesi gunu olursa tutarsa yani erkek olur diyorlar var mi bilginiz.. yani cinsiyetin onemi yok da merak ettim..

1 gunun onemi yok olur oyle her ay one geliyor ay hali diyorlar ya. Yani benim bilgim bu yonde.
Hiç bilgim yok :)
Benımkininde hangisinin tutcağı belli olmaz zaar çünkü 2 günde bir sürekli yapıyoruz

yumurtlama gününden 1 gün önce ve yumurtladığım günün gecesinde olmuştu bizde ilişki. cinsiyeti öğrenince tasdiklerim :KK70: o zaman bu teze göre erkek olması lazım öyle mi? diğer teorilerde hep kız çıkıyor ama bakalım :KK70:

X