Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:)) neyse ben masamda da mutluyumm inşallah sende mutlu ol canım..
yok açılmadı haftaya açılıyor .. keyif yapıyor anane babanne ohh haftasonu da bizimle geziyor:)
Amin canım benim çok sağol iyi dileklerin için, oh son günlerin tadını çıkarsınlar hava da fena değil burada, inşallah oralar da da iyidir.

pik ve ertesi erkek kuzum senin pik öncesi mi tuttu pik mi tuttu :)) kız olursa öncesi tuttu erkek olursa pik tuttu deriz artık :)

Amin canım benim çok sağol iyi dileklerin için, oh son günlerin tadını çıkarsınlar hava da fena değil burada, inşallah oralar da da iyidir.
geçti bitti bile valla kuzu da öyle diyor ne yani şimdi haftaya mı açılacak okullar:) hava sabah soğuk da öğlen fena değil 9 10a çıkıyor.

bu arada bizim batlar da yakın.. var mı sende belirti aramayım diyom ama bi yandan da takip ediyorsun işte :) neyse ovu yapmadım en azından :)) dombili_xl

bu arada bizim batlar da yakın.. var mı sende belirti aramayım diyom ama bi yandan da takip ediyorsun işte :) neyse ovu yapmadım en azından :)) dombili_xl
Valla belirtilerden hiç anlamıyorum ben galiba. Akıntı var, ama o hep var bende, onu geçtim o yüzdenÇok az kasıklarda batma var, o da sayılır mı bilmem. Bi de adet belirtisi de olmaz bende normalde, stres var biraz bilemiyorum hiç. Ovuyu hala iki günde bir falan yapıyorum ama bi hareket yok maalesef.

düzensiz miydi ki adetlerin? o zaman 6sı değil mi batın.. ovuda hareket yok dedin de kuzum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…