Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım doppler ne bilmiyorum ama vajinal baktı orda da duyamadı. Çarşamba tekrar gel bi daha bakıcam olmazsa kürtaj yapıcam dedi. Pzt başka doktora da gidicem inşallah. İçim alev alev yanıyor , gözyaşım dinmiyor hiç

Haklısın canım ama eşimi ikna edemiyorum , doktorluk bi durum yok deyip çıkıyor. Benim içim eriyor
Kuzum sana tekrar tekrar söylüyorum başka bi doktorun görüşünü daha alman şart. Hiç belli olmaz belki biraz daha beklemeni tavsiye eder ve geç de olsa atar bebeğinin kalbi

Kuzum sana tekrar tekrar söylüyorum başka bi doktorun görüşünü daha alman şart. Hiç belli olmaz belki biraz daha beklemeni tavsiye eder ve geç de olsa atar bebeğinin kalbi
Canım bi doktor buldum herkes övüyor ona gidicem pzt günü ama çok dolu oluyormuş bilmiyorum fazla da vaktim yok belki durumumun aciliyetini anlatırsam beni sıraya alır

Canım bi doktor buldum herkes övüyor ona gidicem pzt günü ama çok dolu oluyormuş bilmiyorum fazla da vaktim yok belki durumumun aciliyetini anlatırsam beni sıraya alır
Canım benim zaten hemen belli olup da kürtaj olman gerekmiyo 10 haftaya kadar kötü bi şey olsa bile zarar vermez. Bir an önce aldırmaktansa başka doktora gidip biraz zaman tanı bebeğine bence

Hayırlı geceler herkese :)

Ben ovulasyon testleriyle kafayı bozdum ya benim testlerim yaptıktan 2-3 saat sonra koyulaşıyor sizce geçerli olur mu? Sonuçta silik olduğunda ne kadar beklerse beklesin koyulaşmıyor ama bugünkü testlerim geç koyulaştı neden acaba?

Bu akşamki testim

Bu da sabahki

Canım benim zaten hemen belli olup da kürtaj olman gerekmiyo 10 haftaya kadar kötü bi şey olsa bile zarar vermez. Bir an önce aldırmaktansa başka doktora gidip biraz zaman tanı bebeğine bence
Haklısın canım öyle yapıcam. Daha çok minik ama sonuçta canımdan bir parça. Çok zormuş gece gündüz ağlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…