Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi hafta sonları anne adayları çalıştığım için çok giremiyorum. Ben ovulasyon takibi yapmıyorum 9 günü ve 12 günü değerlendirdik. Son regl 13 ocak. Dün gece sağ ve özellikle sol tarafta aşırı batma ağrı oldu sanki regl olacakmışım gibi. Yumurtlama da olabilir tabi ama hiç öyle sancılı olamamıştı şimdiye kadar. Dolgunluk hissi hala devam ediyor. Bakalım nasip merak ettiğim aranızda döllenme ağeısı çeken oldu mu hiç. . Br yerde aynı benim gibi şiddetli ağrı çekip o ay hamile olanları okudum . Nasip bakalım. İlişkiden en erken 5 gün sonra döllenme başlıyormuş rahim de kendini hazırladığı için bu şekilde ağrı hissedenler olabiliyormuş. Ovulasyon ağrısı 3 gün sürmez herhalde. Bir enfeksiyon vs de Yok kontrole gitmiştim çünkü

Geçen ay yumurtlamasan itibaren kasıklarımda hep ağrı oldu .
Kimyaasal oldu ..

Ben ovi testiyle takip ettim 2gun çift köyü çizgi cıktı. Ve o ikigun sağ karin altımda ağrı vardı. 2 gün sonra siliklesti o günde ağrı bitti.

Varızzzzz bebbegimmmmm
Senin bu enerjinleeee olurukkk bizz hamişş inşallah 3 yıl olcakkk Allah nasip eder inşaAllah

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Ama başka bir doktor görüşü daha alsanız karar vermeden önce

Benimde 10 haftalıkken kalp durması olmuştu beni hemen dopller e almışlardı ayrıntılı ultrasonla bakılmıştı canım yani tamamen emin olmak için. Sende için rahat etmesini istersen bir de öyle baktırabilirsin.

Haklısın canım ama eşimi ikna edemiyorum , doktorluk bi durum yok deyip çıkıyor. Benim içim eriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…