Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bana yardımcı olun lütfen dün hgc 14.3 bugün 24 çıkmış. Son bat 20 aralık bu değer çok düşük değil mi haftaya sonu olduğu için dr gösteremedim

Canm tam anlatrmsn bende yapayım bunu
Merhaba canim oncelikle iki rekat namaz kil, sonra tesbihin her bir tanesi icin bir fatiha 3 ihlas oku tesbih cektigin sure boyunca hic konusma bittikten sonra tesbihi kible tarafindaki duvara as perde falan dilegin kabul olmayana kadar indirme o tesbihi insallah kabul oldugunda o tesbihide al 40 tesbihle birlikte dagit. Sana soyke soyliyeyim ben iki defa yaptim cok sukur kabul oldu ablam yapti kabul oldu kuzenim falan herkesin ki kabul oldu ben cok inaniyorum buna insallah seninde kabul olur onceliklede niyet etmeyi unutma

Öyle yapmayı düşünüyorum canım eşimi ikna edebilirsem
İnşallah edersin yarın birgün acaba diyeceğinize gittik olmadı kısmet değilmiş dersiniz en kötüsü, belki de bir sürpriz olur kalp atışlarını duyarsınız. Pek sevmem gizli işi ama ikna edemezsen ve yapabilirsen tek git

Haklısın canım ama eşimi ikna edemiyorum , doktorluk bi durum yok deyip çıkıyor. Benim içim eriyor
Nasıl yani dr luk bir durum yok. Gerçi evet sizin 7 haftalık olduğu için dr un önerisi şu olmalıydı. İsterseniz son kez doppler de veya vajinal bakalım. Sonuç alamazsak kürtaj terxihiniz ise beklemeden kürtaja alalım. Ama bekleyelim kendi düşsün derseniz 1 hafta süre veriyor dr lar. Düşmezse de zaten hemen kürtaj olacak ama bu süreçte yıpranan siz olacaksınız. Brn 1 gece bile uyuyamamıştım kötü hissetmiştim kendimi. Aspirin kullandığım için aslında 5 gün beklemem lazımdı ama ben hemen alınmasını istedim dr um o zaman 1 gün bekleyelim bari demişti.

Aaa ben bunu duydum hatta annem yapmıştı sanırım kardeşlerimin üniv kazansınlar diye. Kazanınca da dsğıtmıştı 40 tane tesbih. Bende çok inanırım böyle şeylere canım. İşte içten inanarak dua etmek en önemlisi zaten. Senin ne kadar sürede gerçek oldu. Bir de test aldın mı yarın sabah yap mutlaka canım

Canim ilk yapigimda girdigim yil universiteyi kazandim. Bebek icinde kasimda yaptim cok sukur ocakta bebek oldu. Evet canim hem ovulasyom testi var hemde gebelik testim var

Allah razı olsun canmmm anlattgn için bende çok inanıyorum Rabbimin kelamına niyetimi ne üzere edecm canm dilek için mi

Canim ablam ev istemisti o sene icinde aldi bunu yapan herkesin dilegi kabul olduguna sahit olmustum o yuzden siddetle tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…