Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım öyle yapıcam. Daha çok minik ama sonuçta canımdan bir parça. Çok zormuş gece gündüz ağlıyorum
Çok iyi biliyorum canım çok zor bi durum. Hep dua ediyorum sana da, inşallah her şey yokuna girer

Canım doppler ne bilmiyorum ama vajinal baktı orda da duyamadı. Çarşamba tekrar gel bi daha bakıcam olmazsa kürtaj yapıcam dedi. Pzt başka doktora da gidicem inşallah. İçim alev alev yanıyor , gözyaşım dinmiyor hiç

Çok iyi anlıyorum canım. Hakkında hayırlısı buymuş bak hep böyle düşün. Şöyle düşün ilerki haftalarda da olabilirdi Allah ım benim için böyleisni hayırlı görmüş demekki hasta bir bebekti. Tam kromozom oluşmadı ve vücut kabul etmedi diye düşün. Neden ben değil. Allahım beterinden korudun belki şükürler olsun de. Allah a sığın dua et çabucak atlatırsın canım inşallah. Milyonlarca kadın yaşıyoe bunu sakın benimi buldu ben diye yaşadım deme. Bende yaşadım buradaki arkadaşkar da yaşadı. Önemli olan Allah a sığınıp sağlıklı bir şeikilde çıkabilmen bu süreçten. Sen ptesi de baktır yoksa yoktur canım sağlık olsun. Önce sen kendini hazırla bu sürece. İnşallah mucize olur belki geç döllenme olmuştur geç duyulur kalp atışı ama sen her ihtimale karşı kendini hazırla güçlü olmaya çalış

Maria26 Maria26 arkadasim Rabbim den hayirlisini iste daima,insallah mucize olur ve yarin duyarsin.herseyde vardir bir hayir,rabbimden iyisini bilemeyiz. Hepimiz hakkinda Hayirlisi neyse o olur insallah.

Günaydın kızlar huzurlu pazarlar:KK200: benim düşükten 21 gün sonra 5-6 gun tam değil ama azar azar regl im oldu şimdi de çok şükür yine 21 günde bugun geldi normal de adetlerim çok duzensiz 2-3 ayda bir olurdum bu şekilde düşükten sonra hep düzenli mı olur valla o kadar mutlu oluyorum ki böyle:dua::KK200:

Günaydın kızlar huzurlu pazarlar:KK200: benim düşükten 21 gün sonra 5-6 gun tam değil ama azar azar regl im oldu şimdi de çok şükür yine 21 günde bugun geldi normal de adetlerim çok duzensiz 2-3 ayda bir olurdum bu şekilde düşükten sonra hep düzenli mı olur valla o kadar mutlu oluyorum ki böyle:dua::KK200:

Günaydın canm. :KK200: insAllah hep düzenli olursun, hatta bidaki ay güzel haber iletirsin insAllah. :dua::KK200:

X