Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu dediğini aynen eşime örnek olarak söyledim biliyor musun. Kimsenin annesi kimseye anne olmuyormuş dedim. Bana bugün hep yattim bişiy mi yaptın dedi ben 8 erken değil mi dediğimde. Is yapmak hizmet etmek bisey değil ama insana koyuyor .

Kızlar nasihatlarinizi aynen uygulayacağım sabah :)
Eşin de arkandaysa bence inme.çünkü bunun arkası kesilmeyecek o yüzden taviz vermemelisin.Herkes ona göre isini gücünü yapacak gerekirse eksik ikram olacak.Bazı şeylerı tatlı dilli söylemek var bunu beceremeyip de tüm gün yattin diye laf sokuyorsa bence yardımını da hak etmiyor

Dün görümcekleri çekiştirmişsiniz
Benımde görümcem yok .. ama 2 tane eltim olcak
Ama aramızda yaş farkı olcak .. bana terbiyesizlik edeni hiç ederim
Aynı durum Benımde görümce yok iki elti olacak nasıpse biri yasca buyuk olur iri kucuk olacak bakalım neler olur zaman neyi gösterir

Dün görümcekleri çekiştirmişsiniz
Benımde görümcem yok .. ama 2 tane eltim olcak
Ama aramızda yaş farkı olcak .. bana terbiyesizlik edeni hiç ederim
Günaydııınn heh ben de diyodum herkesin görümcesi var eltisi olan yok mu diyodum :) bizim yaşlarımız da yakın, nişanlılar daha. Şimdilik gayet iyi ama yanlışı olursa zaten ben de hallederim onu bi güzel

Bu cuma rahat Allahıma çok şükür canım yıl sonu yoğunluğu ancak bitti, size de Allh kolaylık versin çabuk geçer inşallah, bizim ev taşıma işi var onlarl ilgileniyorum işten ziyade
sağol canım öyle mii ev değişikliği var? hayırlı olsun kolay gelsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…