Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende 8 tane görümcem var hepsi birbirinden iyi bana geldiklerinde bile yemege kadar yaparlar ben yanlarında eksige dolanırım sagolsunlar
Maşallahhhhh diyemeden duramadım vallahi Allah bozmasın bu zamanda anlayışlı eş ailesi bulmak o kadar zor ki ne şanslısınız

Gerçekten dualarınız iyilikle kabul olmuş biz de annemizden ayırt etmedik kv yi ama o bizi ayırmaya kalktı
Yaparlar inanırım var çünkü görüyoruz öyle insa ları ama nasıl yaparlar onu anlamam gelinde kızın artık senin ne farkı kaldı onu da annesisin iyi karşılasalar ne olur sanki ama bunlar temel sebebi bence toplumdaki gelin kaynana önyargısı insanlar en başından beri öyle olacak die düşünüyorlar ya öyşe devam ediyor

Aslında kendi kv de çok iyiymiş ama asıl sebep içindeki kötülük insanın içi kötü olursa herşeyi farklı yere çeker herşeyden sorun çıkarır herşeyi de yapmaya kalkar

Aslında kendi kv de çok iyiymiş ama asıl sebep içindeki kötülük insanın içi kötü olursa herşeyi farklı yere çeker herşeyden sorun çıkarır herşeyi de yapmaya kalkar
E yabi biraz da öyle insanın içinden gelir amannnn çok şükür valla benim kayınvalidem her gittigimde iki iki öper beni bende öyle yani severiz birbirimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…