Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Offf canım işte bunalrı görüp duyunca daha fena oluyorum bende .. benim annemde çok çekmiş zamanında. Kaynana, eltiler görümce .. bizi asla kimaeye ezdirmeZ o yüzden kimseyi hakettiğinden fazla değer vermeyin der tek öğütü budur. Ben sadece kv yaşlı olduğu için kimse yoksa yanında o zaman anca mutfağını toplarım başka bişey yapmam yaşlı ama gayet yerinde sağlığı. Sabah akşam komşu akraba uzak öesafelere bile yürüyerek gezer bütün gün. Sağlığı yerinde olmasa zaten daha fazla yardım ederdim de..

Ayhh sokemedi belki.. bilemedim ki?

Bekle canım yarın nasıl olacak. Benimde öyle olurdu 26.gün kopkoyu gelirdi devamı olurdu. Geçen ay 25.gün ve açık renk başaldı hatta dedim erken geldi. O gün gece yatana kadar başka gelmedi ama ağrım vardı. Ertesi günde sabah kalktım ped hala boştu ama 1 saat içinde hemen sökğlmüştü. Sende bekle bakalım 1 gün canım hayırlısı olsun

Kuzum cok sukur annem asla ezik olmadi bugun dik duruyorsak annsm sayesindedir. Ama cok cektirdiler kadina oda merhametten duramiyor

Kuzum cok sukur annem asla ezik olmadi bugun dik duruyorsak annsm sayesindedir. Ama cok cektirdiler kadina oda merhametten duramiyor
Yok tatlım estfrullah benim annemde öyle hala yaşıyor yani ezikliklerinden değil bu eskiden bu şekilde oluyormuş alışmışlar alıştırılmışlar daha doğrusu .. benim annemde hep merhametten hala daha eltileriyle oturur katlanır onlara hala ma .. yani biz onlar gibi değiliz demek istiyorum. Bizi daha farklı yetiştirdiler tabikii eskide kaldı artık öyle katlanmak birbirini ezmek vs. Zaten kadının Kadın dan başka düşmanı yokki .. Allah hepimizi uzak tutsun kötü insanlardan içi nefret dolmuş insanlardan

Kuzum ezik gorduler mi daha da yokleniyorlar ve hala oyle olan o kadae kadim varki cok uzuluyorum onlari gordukce

Sökülsün artık barı E şimdi ben adet takip takvimine başlangıcı bugun yapsammı

Canim ilk ki erken gebelik testiydi sana onuda atayim
Başka testin varmı yarın da yapsana sabah erken canım normal gebelikle yap. Şimdi erken gebelikle normaö gebelik testi kıyaslama olmaz çünkü öbürü daha hassas ya daha koyu çıkması normaldir bence. Sen hep aynı testten ve sabah ilk idrarla yap. Yarın sabah yap koyulaşma olacaktır inşallah.

Yarin saglik ocagina gidip kan vermeyi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…