Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Oladabilir tabiki ama hassas noktam bu konu belki de o yüzden ben öyle düşünüyorumdur.

Evet kizlaaaar yarin sabah 8 de kayinvalidecigime inip pişi ve poğaça yapacakmışım nasıl ? Tabi misafirler için hazırlıklar da bana kalıyor gorumcecigim hastaneye gidiyormuş

Evet kizlaaaar yarin sabah 8 de kayinvalidecigime inip pişi ve poğaça yapacakmışım nasıl ? Tabi misafirler için hazırlıklar da bana kalıyor gorumcecigim hastaneye gidiyormuş
Bunun kararini kim verdi acaba senin dinlenmen laxim yaaa hic mi dusunmuyor bunu ? Cok pis gaza geldim kiz annen olsa bir bardak su almaz elinden hele bunun yaptigina bak

Canm kendini ve minik canı düşün sen boşver. En kötü ihtimal hazır hamur alsın yapsın, pogca da hazır alsın doktor sana dinlen dediyse dinlen. Çocuğa bişey olsa nasıl vicdanı rahat edicek acaba.

Bunun kararini kim verdi acaba senin dinlenmen laxim yaaa hic mi dusunmuyor bunu ? Cok pis gaza geldim kiz annen olsa bir bardak su almaz elinden hele bunun yaptigina bak
Canim bence gece agrin varmis gibi davran esinde belki mudahale eder duruma. Kizini gondermesin ozaman

Sende hastayım de canım akşamdan mesela yada önemli bir iş yarat kendı ailenle ilgili sana iş buyurmasınlar alışsınlar kendı yaglarında kavrulmaya

Canım taviz verme bence. Sabah karın ağrısıyla uyan belimde çok ağrıyo de. Valla yada dediğim gibi in aşapı 5 dk ama nazlı niyazlı in. Sabahtan kalktım belim aşırı ağrıyo hiç durnuyo sanki adet sancısı gibi de sonra karnını tut çık yukarı ağrım var de bu kadar basit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…