Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kusura bakma canim yazdiysanda gormemisim doktor neden boyle bisey istedi? Tabi istediyse dinle doktoru kayinvaliden kuruntusuyla kalsin.

Yerleşme kanaması yaşayan arkadaşlar çizgi siliklesmesinden kac gün sonra gördünüz

Henüz çok yeni bir hamilelik var dedi ve tutunma aşamasında olabileceğinden dikkatli olmamı söyledi değerlerin artması gerek keseyi görmeden birsey diyemem dedi biz de biraz korktuk
Canim benim de test pozitifti bugun doktorumu aradim memlekete gidicem dedim sorun olmaz git dedi 5 saatlik yol senin ki neden boyle birsey dedi ki? Acaba benim ki beni sallamadi mi

Zaten çarşamba günü de vardı böyle birşey ve ben tüm ikramları hazırlamıştım . Evet evde 18 yaşında görümcem var ama kendisine yaptirmiyor çok. Böyle olunca kendimi çok yanliz hissettim.
Canım sen içine atıp hiç boşuna strese girme eşinle paylaş bu kpnuyu güzelce çünkü sen konuşmazsan kv farklı dolaylı yoldan oğlunu yanına çekerek konuşur bi bakmışsın ki sen haksız olmulsun. Azcık naz yap yalandan git kv nede o zaman biraz dur ay belim karnım çok ağrıdı de hemen yukarı çık yat dinlen. Eşine de annene yardım ederken çok ağrım oldu de kendine çek eşini de böyle durumlarda gebelik özellklee doğumdan sonra bazı kv ler gelinlere cephe alır oğullarını padişah sanarlar ve kendilerine çekerler dikkat edin.

o evin küçük kızından bende de var bitane. hiçbir şey yaptırmaz
Ay benimki de ters, evin büyük 40 yalındakilere yaptırmaz aslaaa. Bunun yaşla alakası yok maalesef. El kızına yaptıemak isterler kendi kızlarını prenses olarak görürler. Aman otur kızım sen. O kızları tüm gün oturaun bişey yapmasın

severim görümcemi karakter olarak da. kvyi de seviyorum genel olarak ama kızına hiç toz kondurmaması bazen sinirlendiriyor. hoş bana bi zararı yok kendilerine yapıyorlar farkında değiller
Canim ben sevmiyorum gorumceyi com sukur Rabbim bana vermedi iki ablamin var dusman basina o yuzden istemiyorum. Gorumce oldumu kayinvalde dengeyi kuramiyor o yuzden istemiyorum

bizim aramızda 2 yaş var. bana diyor ki x’e de öğretsene yemek yapmayı. ben mi öğreticem sen öğret kızına. ben zaten onunla bi is yaparken kanser oluyorum herşeyi tek tek söyliceksin yoksa asla aklına gelmiyor. patatesi soy dersin mesela doğramak aklına gelmez. doğramaya kalkar doğrayacak kap almaz. doğrar yıkamaz. kendim yapınca daha az yoruluyorum

Canim ben sevmiyorum gorumceyi com sukur Rabbim bana vermedi iki ablamin var dusman basina o yuzden istemiyorum. Gorumce oldumu kayinvalde dengeyi kuramiyor o yuzden istemiyorum
kız benimki kücük öyle mikserlik yapamıyor başlarda tuhafıma gidiyordu bu her işi benim yapma durumum, çok tartışıyorduk eşimle. baktım düzeleceği yok boşuna tartışmış da oluyoruz. artık öyle bi beklentiye girmiyorum o yüzden normal seyrinde ilerliyor :)

Ama haklisin senden iki yas kucukmus fazlada kucuk degilmis yani yapsin bir zahmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…