Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15yusra11 gece bi defa wc ye kalkıyorum sonra sabaha kadar şu içmeden uyuyorum sabah uyandığımda testi yaptigimda net çıkıyor. Sende wcden sonra su alımını 3 saat bırak öyle bi yap bugün bir daha istersen

Kızlar merhaba ancak fırsat bulup girebildim misafirlerim var hafta sonuna kadar ara ara gelmeye çalışıcam :)

Bu da bugünkü ovulasyon testim 1 Ocak adetimin 1. Günüydü ay sonu geldi bende tık yok

Saat 18:00-19:00 tekrarlasam mı diye düşündüm bende. Elimdeki testler bitince daha almiycam zaten bidaki ay yoruldum çünkü. Bu ay da umudum yok ama yinede Allahtan umut kesilmez diyorum.

Walla 8 yil once kimyasalsa yadasim, kimyasaldan sonra oglum oldu.2,5 yil sonra 4 aylik bebegimin karnimda kalbi durdu. O yuzden emin olmakta zorlaniyorum
anladım canım sağlık olsun Allah yavrularımıza sağlık versin..
o zaman bekleyelim bakalım.. inşallah vardır sağlıklıca tutunur bebişin..
hepimizin kayıpları var.. Rabbim nasip ederse geliyor öyle düşünüp çok da sıkmamak lazım kendimizi.. inşallah rahatlarsın sende

Insallah cnm..

hee 25.gün oluyor olsun yakın gibi ama yum. ne dersin Canm oglmmm
Ya böyle olunca bende hevesleniyorum ama ertesi gün bi bakıyorum aşırı silik çıkıyor ara ara lh dalgalanması yaşıyorum galiba. Sabah akşam inofolic combi de içiyorum çok ümitlenmiştim belki erken yumurtlarım diye ama galiba 40. Günü bulacak yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…