Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ha iste bende bu yüzden kabullenemedim zaten normalde iyi anlasiyoruz ama bu gebelik olayi oldugundan beridir bu sekilde davranıyor yoksa benimde gorumcemle alıp veremediğim yok iyi geciniyoruz benden de küçük olduğu için sözümü de dinler sağolsun

Iki tane de bende var biri evli biri bekar..
Allahim evli olani bi sever bi sever bir over misall nasil da sevdirir kendini der. Iste soyle yemek yapar tam kadin oldu der ee kocaman kadin yapsin yani bi zahmet
Digeri de temizlik yapar onu over :)) amann iste dedigim gibi herkes yerinde sagolsun:)

Benimde görümcem yok ama kaynanamlara zamanında iyi davrandığım için tepemize çıkmaya çalışıyolar. Şimdi mesafe koyuyorum zoruna gidiyo bazen ama yapcak bişey yok valla. Susmam artık herşeyi de alttan almam. :KK70:
Nasil alisirsa oyle davraniyorlar mesafe her zaman olmali canim cok icli disli olmamak lazim

Allahim evli olani bi sever bi sever bir over misall nasil da sevdirir kendini der. Iste soyle yemek yapar tam kadin oldu der ee kocaman kadin yapsin yani bi zahmet
Digeri de temizlik yapar onu over :)) amann iste dedigim gibi herkes yerinde sagolsun:)
Ahaha öven k.valide mi canım ay anılar canlanıo gözümde şu an:KK70:

Canim babaannem halamlari bir over bir over ama afedersiniz halamlar pasakliliktan oluyorlar ve insanliklari da hic yoktur ama babaannem milletebir over sorma gitsin

Nasil alisirsa oyle davraniyorlar mesafe her zaman olmali canim cok icli disli olmamak lazim

Kesinlikle bencede öyle. Biz zaten yakın değiliz eşimin anne babası ve en küçük kaynım memlekette yaşıyor. Biz istanbuldayız. Senede 1 kere gelir somestr da. Beraber de gelmezler şuan kayınvalidem ve küçük kaynı var sadece. 2 hafta olcak bizde ama sıkıldım diyebilirim Allahtan sürekli yakın değiliz. Allah herkesi kendi evinde huzurlu mutlu etsin. Çocuk konusu da oluyor genelde ve ben sorunumu söylemedim eşimde söyleyelim felan demedi. Bi süre korununca olmuyomuş çocuk zor oluyomuş vs. diye laf çarpar. Yada bana öyle geliyodur ama takıyorumda bazen.

bunu annesi düşünsün işte. evlenince mecbur yapıcak bi sekilde. internetten bakar bir yapamaz iki yapamaz sonra öğrenir napalım. hayır hem kızının eksiklerini görüp hem de nasıl bi atakta bulunmuyor hayret ediyorum
Kiza iyilik yaptigini saniyor yarin kiz rezil olucak bazi insanlar suyunu cikartiyorlar ya

Kesinlikle bencede öyle. Biz zaten yakın değiliz eşimin anne babası ve en küçük kaynım memlekette yaşıyor. Biz istanbuldayız. Senede 1 kere gelir somestr da. Beraber de gelmezler şuan kayınvalidem ve küçük kaynı var sadece. 2 hafta olcak bizde ama sıkıldım diyebilirim Allahtan sürekli yakın değiliz. Allah herkesi kendi evinde huzurlu mutlu etsin. Çocuk konusu da oluyor genelde ve ben sorunumu söylemedim eşimde söyleyelim felan demedi. Bi süre korununca olmuyomuş çocuk zor oluyomuş vs. diye laf çarpar. Yada bana öyle geliyodur ama takıyorumda bazen.
Bence bunda kotu birsey arama ya yani istiyordur seni kirmamak icin oyle diyordur. Benim ki gecen gun diyor kizim doktor bugun adettin baslama tarihinden sayin 17. Gune kadar cocuk sansi yuksek oluyormus kotu anlamda soylemiyorlardir. Kalbine birsey alma bu konuda

Kiza iyilik yaptigini saniyor yarin kiz rezil olucak bazi insanlar suyunu cikartiyorlar ya
kendi annemle kıyaslıyorum da gerçekten tırnağı kadar olamaz benim anneciğimin :) ben kızardım anneme anne yaşıtlarımız okuldan dersten başka birşey yapmıyor biz yemek yapıyoruz evin temizliğine yardım ediyoruz diye. gün gelince anlarsın annem iyi ki yaptırmıs dersin diyordu gülüyordum bende. hakkaten iyi ki yaptırmış her şeyi öğretmiş. liseden de hatrı sayılır derecede iyi bi puanla mezun oldum :) herşey aynı anda yürüyebilir biseye odaklanmamak lazım

Niye rezil olsun ki kuzum. Onlarin isi daha yaver gider.. bilmeyen daha bastaci olur ahaha
ayy aynen vallahi ona da kesin dibindeb ayrılmayan bi koca gelir :KK70: bizim niye kıymetimiz bilinmiyor nazlanmadığımız icin mi acaba :KK70: kendisi cok da nazlıdır bu arada. bi grip olsun aman allahım evlere şenlik.....

X