Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ben battan 1gün önce çok yoğun adet sancısı çektim aha da geldi dedim hep ıslaklık hissettim baktım ki beyaz akıntıymış. Sabahtan akşama kadar sürdü. Bat günü ağrım tamamen geçti. O zaman kıllandım bu işte bişey var diye. Çünki normalde o ağrıdan hemen sonra adet olurum ama gelmedi. Bat günü gördüm çift çizgiyi. Bide göğüs ağrım vardı ama o bende hep adete yakın olur zaten.

Görmek için çok uğraştım sanki gri gibi belli belirsiz bi çizgi gördüm. Ama inan ilk baktığımda göremedim hiç
vallahi fotografı açar açmaz bi gördüm. kendimde sıkıntı aramaya baslıyorum artık
günaydınn kızlaaarr
morcivertkedi minnoşum göremedim ama benim görememem normal galiba H E
ahahah evet senden beklemiyorum görmeni. şimdi altıyla üstüyle oynıyım bide öyle görün bakim

Günaydın kızlar , dün gece bir hasta ziyaretine gittik hastaneye gitmisken kan verdim, dün regl olma tarihimde beta hcg 20.33 cikti
ayy seni üzmek istemem ama her türlü sonuca hazırlıklı ol senin testini hatırlıyorum. testte o koyuluk çıktığında değerin en az 40 falandır diye düsündüm. ee üzerinden de geçti artması bile gerekirdi. kimyasal olabilir, ama olmaya da bilir seni üzmek icin söylemiyorum her türlüsüne hazırlıklı ol diye

Kızlar sabah yorumlarmisiniz doktor doğumdaydı sadece test sonucumu aldım . Sonuç 6.31 yazıyor kız 2 gun sonra tekrar kan verin çok yeni olabilir dedi kararsız kaldi
aa kız bu mesajı yeni gördüm. tamam normal o zaman artış. ama testlerinde koyu cıkmıstı o yüzden öyle dedim.

ayy sen gördüysen kesin var
bende olmasam kızı negatif diye yollıcaksınız valla
kararttığındaki resimde göremedim yine... sehrinin gönderdiğinden tekrar baktım... ama işte görmek istediğimiz için mi yanılıyoruz acaba... çok ince bir çizgi kuzum.. var desen gördüm desen bir türlü yok göremedim desen bir türlü... ayy hayırlısı bakalım :) yani şu durumda kan testi de bişiy ifade etmiyor en güzeli oturup beklemek

niye kız kan testinde varsa her türlü çıkar. en azından artış olduğunu anlar. bence kesin kan vermeli ama bekleyebiliyorsa da beklesin tabi

vallahi fotografı açar açmaz bi gördüm. kendimde sıkıntı aramaya baslıyorum artık

ahahah evet senden beklemiyorum görmeni. şimdi altıyla üstüyle oynıyım bide öyle görün bakim

Bende açar açmaz görür gibi oldum sonra o kadar çok baktım ki kaybettim

Maşallah gözler fenaa ama gerçekten dikkat edince gördüm belli belirsiz bi çizgi var. İnşallah bebişi gelmiştir arkadaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…