Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah gözler fenaa :confused: ama gerçekten dikkat edince gördüm belli belirsiz bi çizgi var. İnşallah bebişi gelmiştir arkadaşın :dua:
inşallahh:dua:
valla en son böyle dediğimde arkadaş fos çıkmıştı baya vicdan yapmıştım kendi kendime umutlandırdım diye. şimdi de cok silik en iyi sonuc kan testi ya

değer o gün 2yse şuan 15-20 arası ancadır. o yüzden böyle çıkmış olabilir. bence var ama üstünde çok oynadım kesin sonuc kan testi. bence sen kan testine koş :KK70:
Yok güzelim yok uğraşın için çok teşekkür ederim artık birdaha ki aya

morcivertkedi morcivertkedi tekrar baktım burdan görür gibi oldum bir geliyor bir gidiyor çizgimsi. :confused:
Bende sabah çok. Görmek istedim ama yok yok hayali bile göremedim

ayy sen gördüysen kesin var :KK70:
bende olmasam kızı negatif diye yollıcaksınız valla :KK70:
Evet negatif artık sadece bu ay gecsın adet olayımda onümüzdeki ay başlasın istiyorum

niye kız kan testinde varsa her türlü çıkar. en azından artış olduğunu anlar. bence kesin kan vermeli ama bekleyebiliyorsa da beklesin tabi :KK70:
Eşim de senın gibi inatcı ben yok diye surat sallandırırken o hiçbirşeyi yokmuş gibi aşkım kızsa belkı nazlanıyordur göztermiyordur diyor beklicem ama zamanında 8 ay denedıgımızde kan testı ne iyi paralar döktüm şimdi bekliyorum

Günaydın kızlar , dün gece bir hasta ziyaretine gittik hastaneye gitmisken kan verdim, dün regl olma tarihimde beta hcg 20.33 cikti
Günaydın canım merhaba :KK25: ay maşallah bildiğin hamilesin ne güzel bi haber :) katlanarak artsın inşallah değerin, sağlıkla kucağına al yavrunu

Yok güzelim yok uğraşın için çok teşekkür ederim artık birdaha ki aya

Bende sabah çok. Görmek istedim ama yok yok hayali bile göremedim

Evet negatif artık sadece bu ay gecsın adet olayımda onümüzdeki ay başlasın istiyorum

Eşim de senın gibi inatcı ben yok diye surat sallandırırken o hiçbirşeyi yokmuş gibi aşkım kızsa belkı nazlanıyordur göztermiyordur diyor beklicem ama zamanında 8 ay denedıgımızde kan testı ne iyi paralar döktüm şimdi bekliyorum
sen daha iyi hissedersin tabi, ama ben gördüm :KK43:
neyse adetini bekleyelim bakalım. zaten 1 test daha var hiç olmadı onu yaparsın cumartesi sabaha kadar olmazsan. o zaman belli olur anya konya

inşallahh:dua:
valla en son böyle dediğimde arkadaş fos çıkmıştı baya vicdan yapmıştım kendi kendime umutlandırdım diye. şimdi de cok silik en iyi sonuc kan testi ya
Tabi bilemeyiz idrar testleei yanıltabiliyo bazen, en garanti kan testi. Herkesin bebişi gelsin artık inşallaahh :)

sen daha iyi hissedersin tabi, ama ben gördüm :KK43:
neyse adetini bekleyelim bakalım. zaten 1 test daha var hiç olmadı onu yaparsın cumartesi sabaha kadar olmazsan. o zaman belli olur anya konya
Beklicem belkide prolaktın hormonu yükselmiştir yalancı belirtiler yasadığım zaman
prolaktın hormonu yukseldiğinde adet gecikmesi normal

kız sehri elinde göremedi tertemiz çizgi dedi... bravoo sana ve judye :)))
bundan sonra yorum yapmadan sadece test gönderin kızlar.. sonra yaparsınız yorumunuzu :KK15:
Az evvel tekrar baktım yok anam yok 15 20 dakıka sonra yanıltıcı sonuc verebiliyor yazıyor ya hıç yanıltmadı valla mıh gibi duruyor bir çizgi

Yakın zamanda ağrı kesici falan kullandınmı ondanda gecikmiş olabilir regl.. Sen kalbini ferah tut dua et inşaAllah muradını alırsın :)
1 ay once cok hasta oldum bronşit olmuştum tabıkı agrı kesicide yazdı Dr ama en fazla 3 tane içmişimdir sevmiyorum ilaç içmeyi genel olarak

günaydınn kızlaaarr :KK200:
morcivertkedi morcivertkedi minnoşum göremedim ama benim görememem normal galiba :KK53: H E H E
Ben gördüm :KK45:
Ama artık silik çizgilere güvenım yok :sus:

Günaydın kızlar , dün gece bir hasta ziyaretine gittik hastaneye gitmisken kan verdim, dün regl olma tarihimde beta hcg 20.33 cikti
Kuzu ilk degerin 6 mıydı neydı ..
sanırım senın geç döllendi .
Şimdi yarın tekrar kan testi ver bakalım artışa ..

Ay Yok kızzz tembeliz biz çok tembelll:KK70:
Yaaa inanmıyorumm demek beraber gebe kalıcaz :KK36:
Hadi inşalaahh yaaa bat ne baatt sen ondan habe verrr :KK6:

Sehri321 Sehri321 ya ben gördüm çizgiyi hatta hiç büyütmeden ..
ama biliyosunuz benım son yaşadığımı artık ümitlendirmek istemiyorum ..
sen 2 gün daha bekle elindeli testi yap . Sağlıklıysa artık belirmesi lazım .
Değilse yıne aynı çıkar zaten ..

X