Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maria26 Maria26 çok dogru ve güzel anlatmissiniz:)))zaten neyi kınasak başımıza geliyor öyle de bir gerçek var:)ben şimdi bile işi gücü bitiremiyorum bir de bebe olunca saçlarım havada dolaşırım diye düşünüyorum:)katlanacagiz artık ben de simetri takıntısı var bir de:)artık bebekle takıntı makinti görmeye hal kalmaz:)

Maria26 Maria26 çok dogru ve güzel anlatmissiniz:)))zaten neyi kınasak başımıza geliyor öyle de bir gerçek var:)ben şimdi bile işi gücü bitiremiyorum bir de bebe olunca saçlarım havada dolaşırım diye düşünüyorum:)katlanacagiz artık ben de simetri takıntısı var bir de:)artık bebekle takıntı makinti görmeye hal kalmaz:)
Heh bunların hepsi geçiyor bebek gelince merak etmeyin :)))) bende de vardı ve aşırı titizdim şimdi normal bir ev hanımına döndüm çocuklu ev nasıl oluyorsa öyle bizim evde :)))) her zaman tertemiz ama mecburen dağınık :)))) çocuklu ev malum :) büydükçe dağınıklar artıyor ve yetişmek mümkün değil

Görüldüğü gibi gecikmenin tami tamina 6 gün gecti sonuç bu hayalet çizgi bile yok Kafaya taktığım üzüldüğüm tek şey bu ay bana ne oldu aylardır rutini cok güzeldi ne oldu ya

Eklentiler

• IMG_20190124_073236.jpg
    IMG_20190124_073236.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 52
Görüldüğü gibi gecikmenin tami tamina 6 gün gecti sonuç bu hayalet çizgi bile yok Kafaya taktığım üzüldüğüm tek şey bu ay bana ne oldu aylardır rutini cok güzeldi ne oldu ya
Merhaba
Hiiiç üzülme geç döllenme olabilir kan verirsen daha net olur sonucun.. Rabbim aratmadan versin inşaAllah hayırlı evlatlar..

Offf kizlar ovulasyon 19 ocakti 4 gün geçti belirti zaten olamaz kurtaj olanlar ya da bebişi olanlar hatta yeni hamiş kalanlar nasil belirti yaşadınız kaçıncı gün oldu bizi aydınlatır misinz ben kaybettiğim bebegimde yerleşme kanamasi ve aglama hali yaşamıştım
Canim bende sana belirtilerimi yazayim insallah sende hamilesindir. Benim ilk kasik agrim basladi o ara grip oldugum icin pek anlam yuklememistim goguslerim ara ara sizliyorlardi asiri derecede wc ye gidiyordum ve iliskiden 5 gun sonra falan asiri sekilde tatli istiyordu canim normalde hic olmam kabizlik yasadim gaz sancisi mevcuttu bide sonradan da bel agrisi basladi gece yatarken bile oluyordu ayaklarim bir turlu isinamiyor bazen sikinti basmasi yasiyorum ha birde surekli agliyorum ben bunlari yasiyorfum tabi her insan farklidir o yuzden kiyaslayip sakin umutsuz olma.

Merhaba
Hiiiç üzülme geç döllenme olabilir kan verirsen daha net olur sonucun.. Rabbim aratmadan versin inşaAllah hayırlı evlatlar..
Canım grcıkmenın 3. Veya 4. Günü verdim kan sonuc 2 cıktı dün 6. Günü idi hala adet olmadığım için arkadaşlar geç döllenme olmuş olabilir dedi bugun 7. Gün hala gelen giden yok sonuçta negatif :KK43:

Günaydın inşallah geç döllenme olmuştur olmadıysa da önceden bahsettiğim gibi bu normalde hiç olmayan uzun süre gecikme gelecek bebişin habercisi olsun inşallah. aynısını yaşadım test yaptım kan verdim negatifti işte 10 gün gecikmeden sonraki 4.ay hamile kaldım.
İstediğim tek şey adet olmak :KK12:

Canım grcıkmenın 3. Veya 4. Günü verdim kan sonuc 2 cıktı dün 6. Günü idi hala adet olmadığım için arkadaşlar geç döllenme olmuş olabilir dedi bugun 7. Gün hala gelen giden yok sonuçta negatif :KK43:
Canim benim ilk hamileligim de test yaptim cok silikti esim 2 tane daha alip gelmisti yaptigim da birin de hic cikmadi bizde dayanamayip acile gittik test yaptigimiz da sonuc 91 di demek istedigim 91 de bile cikartmayan test vardi o yuzden kan testine bak belki duzenli artiyordum

Evet 27 28 29 günde bir yani ya birgün erken ya birgün gec olur
Canim benim adetim bir gun erken gelir ama hic gec gelmez gecen ay ilk defa birgun gecikti umutlandim test yaptim negatifti cok agladim kizlar beni sakinlestirdiler biraz rahatlayinca 1 saat icinde adet oldu stres engel oluyor adet olmana rahat ol lutfen

Canım bence hiç üzme kendini, daha zamanı değil demek ki. Sürekli bu konuyu düşündüğümüz için döngümüzü biraz etkiliyo olabilir, o yüzden gecikmiştir

Yakın zamanda ağrı kesici falan kullandınmı ondanda gecikmiş olabilir regl.. Sen kalbini ferah tut dua et inşaAllah muradını alırsın :)

X