Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ne düşük yaptigimda ne de bu gebeligimde yerleşme kanaması yaşamadım.ikisinde de tek belirti üşümemdi.Mesela diyorlar ya yumurtlama öncesinden itibaren degerlendirin ya da işte 1-2 gün sonrası da ideal diye..benim tam yumurtlama günü oldu.yoksa diğer aylar da duzenli ilişki oluyordu ama işte o günü tutturamiyordum.hatta en son ovu testlerine baslayacaktim

Ovu testi kullanmadan mi yum gününü anladiniz
Bebeğiniz de hayırlı olsun sağlıklı bir çocuğunuz olsun insallah

Bende üşüme var cildim kurudu sabah uyandığımda burnum tıkanmış ağzım kurumuş oluyor bilemedim hamilelikten mıdır. Nete bakıyorum herşeye hamilelik belirtisi yaziyor :)
Adetin gectimi cnm ben hamileyim ve 1 haftadir uyk
Seninde benim gibi olmus cnm bende resmen buz kestim adetim gectignde ayaklarim sanki karda yuruyordum gibi donuyordu ellerim buz gibiydi ev sobali sobayla kanka oldum yanindan ayrilamadim

Ovu testi kullanmadan mi yum gününü anladiniz
Bebeğiniz de hayırlı olsun sağlıklı bir çocuğunuz olsun insallah
Amin inşallah teşekkür ederim.kendim anlayamiyordum son birkaç aydır mide bulantisi ve kasik ağrısıyla anlamaya başladım adet belirtisi gibi.
iki tane takvim kullanıyordum ikisi de günleri farklı gösteriyordu doktor 12.14.16
18.günler diyordu önemli olan.o dedigi gunleri degerlendiremedim benim 17.günde oldu mesela.

Celine0719 benimde ovu 19 ocak . Şat 7 ocak . Bat da 6 sub daha çok var bakalım yerleşme 10 gün içinde olursa 30 ocak gibi test yapayım diyorum :)

Şuan öyle değilim ama
Ben zaten bakakal cakkala gitmekle uğraşmam . Hatta evdeyken kapı çalsa açmam evde yatı çıbıldak dolaşıyorum cunku . Kapıya gelen kişi için bi saat kafamı falan kapatamma
Ohhhh keyfini çıkar o zamann :))))) ah bi çocuk olsun da görürsün evde yarı çıplak gezmeyi mutfaktan çıkamicaksınızzz, saçınızı yıkamaya vaktiniz olmayacak bırkaın duşuuu kocalar evden kaçmaya kafa dinlenemeye fırsat kollayacak wc den çıkmayacaklar saatlerce anneeeee ben park istiyommm anneee bem bunu istiyom hadi annee oturma anneee kalk anneeeeee memeden bırakma derdi, çişli yatakları yıkama derdi kazık kadar oldu bezi bırakamıyor imdaattt derdi yemek yemiypr derdi arkadaşlarıyla oyuncak paylaşmıyor her boka ağşıyor derdi sonra da aaaa benim bi tane kocam vardı ya nerde oooo

Moral bozmak gibi olmasın ama maalesef acı gerçek bunlar ayyy ben aslaaa şöyle olmam ayyy ben asla kocamı boşlamam ayyy ben asla şu kişi gibi olmam şöyle bakmam çocuğuma şu eğitimi vericem falan filan demeyin skaın büyük konuşmayın bende neyi büyük konuşsam hepsi oğlumda toplandı neyse 2 yıl baya sorunlu uykusuz bakımsız geçiyor sonra zaten çeneleri ve aktiviteleri bitmiyor derken gün nasıl bitti ne zaman yatağa yattık anlamıyorsunuz canları sağolsun hepiniz tadın bu duyguları tüm yaramazlıkları yapıp uykusuz gecelere rağmen bozulan psikolojiye rağmen, kayan tipimize rağmen.. Anne ben seni çok seviyorum .. dediği annn bitmiştir hepsi
Anne olmayı nasip etsin Rabbim hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…