Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar umarım herkes iyidir. Bu defa da olmadı. Şimdiye kadar hep kendiliğinden sonlanan gebeliklerim var diye sevin demişti doktorum keşke bu defa da böyle olsaydı. Malesef dış gebelik teşhisiyle hastaneye yattım sol tubamda 1mmlik kese göründü. Bir süre tedavi dolayısıyla yazamayabilirim, kendinize çok iyi bakın. Dualarınızı bekliyorum :dua:
Çok üzüldüm canım, Rabbim şifa versin, inşallah atlatırsın hayırlısıyla bu süreci

Kızlar umarım herkes iyidir. Bu defa da olmadı. Şimdiye kadar hep kendiliğinden sonlanan gebeliklerim var diye sevin demişti doktorum keşke bu defa da böyle olsaydı. Malesef dış gebelik teşhisiyle hastaneye yattım sol tubamda 1mmlik kese göründü. Bir süre tedavi dolayısıyla yazamayabilirim, kendinize çok iyi bakın. Dualarınızı bekliyorum :dua:
Ah canım şimdi görüyorum:KK43:
Allahım yardımcın olsun inşallah sıkıntısız bir şekilde kurtulursun :KK43:
Kizlar ovulasyon testi siparis edicem kac adet almam gerekiyor? Ilk kez kullanicam mazur gorun:işsiz:
Canım yumurtlamana bağlı . Mesela ben geçen 7 sinde başladım 13 De yumurtladım 14 de çatladım yanı 7 tane test lazım oldu ..

Ssenın döngün nasık düzenli mi??

Canım yumurtlamana bağlı . Mesela ben geçen 7 sinde başladım 13 De yumurtladım 14 de çatladım yanı 7 tane test lazım oldu ..

İnşallah kuzum

selam kızlar bugün catlatma ignesinden sonra 13. gün adetime 2 gün var adet sancılarım geliyo arada meme ucumda agrı var hamilelikten süpheleniyorum ve dayanamadım kan testi yaptım bugün sonucu aldım 28.60 cıkmış sizce hamilemiyim bana cok dusuk geldi deger ama 13.gunluk gebelik icinde fena degil gibi benim gibi olan var mı sevinim mi sizce hamilemiyim ?

Aynen 29 gun dongum. Program yuklu telimde ayni gunde gelir hep. Sen program kullaniyomusun batimiz cok yakin hangi hafta gosteriyor. Benim program 28 ocak/3 subat arasi. 1 subatta en yuksek tarih gosteriyor. 10 tane siparis versem yeterli herlde

O öyle olmuyor işte saç tepeye sarılıyor o pijamaları çıkarmamak için ekmek bile almıyorsun birdeee kapşon ayagına panduf tamam :KK70:
Şuan öyle değilim ama :KK70:
Ben zaten bakakal cakkala gitmekle uğraşmam . Hatta evdeyken kapı çalsa açmam :KK70: evde yatı çıbıldak dolaşıyorum cunku . Kapıya gelen kişi için bi saat kafamı falan kapatamma :KK70:

X