Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben doktoru aradim ameliyattaydi soramadim canim ciksin tekrar ariyacam sorucam bende ne yapacagimi biliyorum yaa
Kaç saat canım yol. İşte dr da muhtemelen git dicektir çünkü dr lar kalp atışı görmeden de gebelikten emin olamıyor bazen. Ağrın sızın yoksa git der birşey diyemez dr. Yada kan ver gün aşırı sağlıklı gebelikse dikkat et kendini der canım. Bencede dikaktli ol sıkma canını ama rahat gidebileceğin bir yolculuksa git tabi

Canımcım ama durumumuz aynı değil ki bu konuda. Sen bebeği de görmüşün kalp atışını da. Ama benim gördüğüm tek şey 5haftalık kese. İçinde bebek bile yoktu yani 5haftadan sonra gelişmemiş. Doktorlar da dedi bana neden bu kadar bekledin gitmedin doktora diye. Ondan suçladım hep kendimi. Ben elimi karnıma koyup konuşurken meğer boş keseyle konuşuyor muşum. İnan kanamam olmasaydı o kahverengi lekeyle ben inat edip 1hafta daha beklerdim. Kürtaj olmamak için. Sancılara rağmen. Ama aynı gün içinde o kadar çok ultrasona girdim ki farklı farklı yerlerde. Hem alttan hem karından. En son girdiğim ultrasonda alttan bakınca artık damarlı kan geldiğini gördüm ve aldırmaktan başka çarem kalmadı. Tabiki Rabbimin takdiri
Durumumuz aynı bende bekledim gitmedim bir kaç hafta sonra ben gideyim dedim eşin işi çıktı en son gittik bakıldı kese göründü düşük yaptım .

Kaç saat canım yol. İşte dr da muhtemelen git dicektir çünkü dr lar kalp atışı görmeden de gebelikten emin olamıyor bazen. Ağrın sızın yoksa git der birşey diyemez dr. Yada kan ver gün aşırı sağlıklı gebelikse dikkat et kendini der canım. Bencede dikaktli ol sıkma canını ama rahat gidebileceğin bir yolculuksa git tabi
Agrim cok yok sukurler olsun 5 saatlik yani cok cok rahat gidecegim bir yolculuk olucak pek sikinti olacagini sanmiyorum ama bakalim

Bana doktor izin vermedi doğal olarak çünkü 15 saat memleketimle burası. 2 saatte bir 10 dakika yürüyeceksin dedi.Otobusle 15 saat uçakla da kalır tarafı yok olunca annemle yigenim gelecek yanıma.Artık haziranda nasipse eşim götürecek arabayla.

En son dün test yaptım onu da ekledim ama yarin kan vermeye gideceğim mutlaka paylaşırım sonuclarimi :)

Eklentiler

• IMG-20190123-WA0000.jpg
    IMG-20190123-WA0000.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 33
X