Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum işte doktora gitsende bebek olusmucaktı onu demek istiyorum :110:

Doktor bebek yok dese bile beklicektin eminim aldırmamak için ..

Tercih tabi ki sizin herkes yaşadığından bir ders çıkıyor kuzum .. sen gitmedin suçlu hissediyosun ..
Bende gittim amann ne değiştiki sanki diyorum :)

Aynen öyle. İnşaALLAH bu sefer sağlıklı olur da gerisi boş :)

Kızlar umarım herkes iyidir. Bu defa da olmadı. Şimdiye kadar hep kendiliğinden sonlanan gebeliklerim var diye sevin demişti doktorum keşke bu defa da böyle olsaydı. Malesef dış gebelik teşhisiyle hastaneye yattım sol tubamda 1mmlik kese göründü. Bir süre tedavi dolayısıyla yazamayabilirim, kendinize çok iyi bakın. Dualarınızı bekliyorum :dua:

Kızlar umarım herkes iyidir. Bu defa da olmadı. Şimdiye kadar hep kendiliğinden sonlanan gebeliklerim var diye sevin demişti doktorum keşke bu defa da böyle olsaydı. Malesef dış gebelik teşhisiyle hastaneye yattım sol tubamda 1mmlik kese göründü. Bir süre tedavi dolayısıyla yazamayabilirim, kendinize çok iyi bakın. Dualarınızı bekliyorum :dua:
Hayirlisi olsun en azindan erken farkedildi.. 1mm mis... Rabbim her zaman sukredecek bir kapi birakiyor..
Cok gecmis olsun sifa ile..

Cok cok gecmis olsun canim Rabbim acil sifalar versin cok uzuldum yaa:110:ya:cry:

Allah yardımcın olsun cok üzüldüm, ama en azından erken teşhis ettiniz :KK43:

X