Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kimi insanda tam pik yapmıyor. sen bugünü de değerlendir mutlaka. önemli olan silikleşmesi yani çatlaması
Değerlendiricem inşaallah ama geçen ay t çizgisi kopkoyu olmuştu adet bittikten 40 gün sonra hatta o kadar geç olunca gebe olduğumu falan düşünmeye başlamıştık meğer yumurtlamaymış 12 gün sonra adet oldum

belki gün içerisinde pik yaptı kaçırdın. belli olmaz ki. önemli olan silikleşmesi insallaj tutar

Kızlar bu da akşamki testim sanki ikinci çizgi sabahkinden hafif açık gibi gene başa Sarıcam galiba tam koyulaşıyor diye sevinirken Eki Görüntüle 2227738
Belki aldığın sıvı miktarı ile ilgili öyle çıkmış olabilir bence canım, benimki de dün silikleşmişti ama bugün ona göre yeniden koyulaşmaya başlamış gibi çıktı, ben de emin olamadım.

Amin canim degerlenmiyor amaa:)
Sagol kuzum hayirlisiyla 3 ay korunma da var 8aya girdik... nasip olsaydi aralikta ortasinda dogurmus olacaktim..
Senin ne kadar oldu ?
Aynı benim de mayısta kurtaj yapılmıştı hep diyordum aralıkta doğum olacaktı diye
Allahın istediği vakit şaşmıyor hep hayirli vakit diyoruz beklediğimize değecek inşallah

Aynı benim de mayısta kurtaj yapılmıştı hep diyordum aralıkta doğum olacaktı diye
Allahın istediği vakit şaşmıyor hep hayirli vakit diyoruz beklediğimize değecek inşallah
Aynen oyle biz ne kadar plan yaparsak yapalim.. yine Rabbimin istedigi olur... hayirlisiyla gelsin insallah..:)
Sende saglikla kucagina al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…