Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım hiç tanımıyorum babamı ..
5 yaşındayken ölmüş ..
o yüzden doğal olarak birinin babası yoksa direk kendimi yerıne koyuyorum ..

Hele babalarıyla buluştukları sahneee ahh o zaman bide hamıleydım
Aman ammmaann ne ağladıydım

doruğun babalar sadece rüyalarda gelir demesi
senin adına cok coook üzüldüm, cennette kavuşursunuz yavrunla beraber sizi bekliyorlardır insallah

doruğun babalar sadece rüyalarda gelir demesi
senin adına cok coook üzüldüm, cennette kavuşursunuz yavrunla beraber sizi bekliyorlardır insallah
Hamileliğimide babam haber verdi . Rüyama gelmişti bir bebek verdi kucağıma sonra da gitmişti .. kalkıp test yaptım ve belli belirsiz çizgi çıkmıştı .. hatta inanmıyorum dalan demiştim burda:/

Hamileliğimide babam haber verdi . Rüyama gelmişti bir bebek verdi kucağıma sonra da gitmişti .. kalkıp test yaptım ve belli belirsiz çizgi çıkmıştı .. hatta inanmıyorum dalan demiştim burda:/
ayyy resmen belli etmis sana tüylerim ürperdi. of ağlattın beni kendimi yerine koydum

ayyy resmen belli etmis sana tüylerim ürperdi. of ağlattın beni kendimi yerine koydum

Kızlar sol kasıgıma dogru ara ara agrı giriyor bata 5 gün var daha ama belirti olduğunu da düşünüyorum içimde öyle bir his yok sanki
İnşallah bebekten yana olan belirtilerdir canım
Hayırlı haberlerini bekliyoruzz pembişten sonra senin mutlu haberinide duyalım inşallah

İnşallah bebekten yana olan belirtilerdir canım
Hayırlı haberlerini bekliyoruzz pembişten sonra senin mutlu haberinide duyalım inşallah
İnşallah tek tek hepimiz bu ay yazarız hamileyim die çok istiyorum ben ama bu saldım yani pek umursamıyorum nasıl olsa olmaz die hissesemiyorum bile gögüs uçlarıma dokunubca agrıyor normalde şişerler ama pek agrı olmaz amannn neyse kendmi baglamayayım şimdi

Bağlama canım ..
nolur neolmaz ..
inşallah vardır ama hep derler ya umut kesilince geliyo diye

Merhaba bayanlar öncelikle Rabbim isteyen bütün bayanlara anneliği tattirsin inşallah. Benim 2. Çocuğum olacak ins . Meslek gereği zaman ayarlamasi bakımından bu ay hamisligi istiyorum kısmetse. Daha bata çok var ama 19 ocak yum çatladı. 3 gün degerlendirdik. Gaz var ayıp söylemesi bide üşüme belirti olabilir mi acaba

İlk gebeliğimde aşırı gazım vardı .
Düşün ikindi ile akşam arası çok yakın ama ben abdest tutamazdım
İnşallah hayırlısıyla tekrar o duyguyu tadarsın

Ben uyuyorum kızlr

Yatın ovulasyonlarla şenlensinn buralarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…