Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bence tamamiyle kisilik meselesi kızlar. yani ben burda cok paylaşım yaptım, ilk heyecanımı burda sordum. acemiliğimi hoş görün dedim yeri geldi saçma saçma şeyler de sordum. ama burda dönen muhabbeti seviyorum. burda her daim yumurtlama mevzusu dönmüyor ki. herseyden konusabilirsin. ya da en basiti artık hamilesin ya kendi tecrübelerini, soran arkakadaşlara bilgi olarak verebilirsin. bende şöyle olmuştu falan diye. ben hiçbir zaman nazar olayını cidden düsünmedim biz mi safız acaba :) sadece burda herşeyi ballandırarak anlatmayı tercih etmiyorum, kayıp yaşayan arkadaşlarımız var. özelden de konusuyoruz zaten halimizi hatrımızı soruyoruz. hatırlanmak beni mutlu eder her zaman. burası benim uğurlu topiğim kapıdan kovsanız bacadan girerim

Oyy sen benımm minnaakk gebemmssiinnn topiğimiinn gözbebeğisinnn .. ilk gebişimizzssiinnn .
.

Eveett kızz erken olunca düstü bat :)))) kv demesine göre ne kadar düserse o kadar iyiymis rahim bebek arıyormuş hayirlara vesileee :)
kız bende hamile kalmadan önceki ay 3 gün erken oldum. namaz kılmayınca regl oldugumu anladı tabi, beraber oluyorduk erken olmussun sen dedi. evet dedim konu kapandı. hamile kaldıktan sonra ben anladım zaten erken erken oluveriyodun diyo rahim bebek arar derler dedi. ama bence saçma yine de

Kızlar 5 aydır gebe kalamadım ya ben doktorlar 2 3 ay sonra kalacaksın falan diyorlar ama korkuyorum ya kurtajda tüpler yapıştıysa tikandiysa falan falan bunları okuyorum kafayı yicem bi bilginiz var mi

Kızlar 5 aydır gebe kalamadım ya ben doktorlar 2 3 ay sonra kalacaksın falan diyorlar ama korkuyorum ya kurtajda tüpler yapıştıysa tikandiysa falan falan bunları okuyorum kafayı yicem bi bilginiz var mi
Aklına hiç kötü şeyler getirme canım vakti saati gelmemiştir daha

Ay böyle şeyler düşünme..
Allahım korusun .
Sen her zaman iyiye yor . Doktorum 6 ay olmazsa gel dedi bana ..
sende en kötü olmazsa gidersin bir kontrol olursun

paşa gönülleri nasıl isterse öyle efendim
annelerini düşünüyolar belki de, son zamanları yaza getirip de ateş bastırmamak icin
Evet ben özellikle deniz delisiyim son aylarım denk gelince korkardım giremezdim
Benım ki sanki aralık doğumlu olcak gibi gelii
Anasıyla babasıyla aynı tarih

Evet ben özellikle deniz delisiyim son aylarım denk gelince korkardım giremezdim
Benım ki sanki aralık doğumlu olcak gibi gelii
Anasıyla babasıyla aynı tarih
yay burcu musun oğlak burcu mu? ay bana hiç farketmez, bu yaz bize tatil de zor gibi. olsun valla sağlıkla gelsin de tatil yapmayım

döngün gayet güzel... bence bu erkekler ya bende bişiy varsa diye gitmekten kaçınıyorlar sanırım.. :)
inşallahh güzel sonuçlar alırsınız sadece zaman bekliyordur
Evet korkudan gitmedi bence ama bugün randevu almış yarın gidiyor çünkü görüyorki bende sıkıntı olmamasına ragmen kendımi yiyorum çok şükür gidecek yarın Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallahh

Bu arada ben ağustos ayında 10 gün gecikme yaşadım hatta hayatımda ilk defa yaşadım böyle bir şeyi sebebi ne stres ne hava değişikliği ne beslenmeydi çünkü farklı hiçbir şey yoktu.Herkes rahim kendini hazırlıyor diyordu inanmıyordum demekki bir doğruluk payı varmış.

Ben kimseye anlatmıyorum .
Eşim bile blmşyor .
Duysa bu kız bebekle kafayı yedi der

Keşke kimse bilmesee yaa.. bende bilmemek isterdim ama hayat şartları bildirdi ..
Aynen canım benim de anlattığım pek kimse yok etrafta da dün ovu. testini banyoda unutunca yakalandım maalesef bizimki de diyo o ne dedim o testim benim ama silikleşti gari ama diyo iki çizgi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…