Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle bir gecikme yasayan varsa hazır olsun ilerleyen aylarda inşallah:))
Ben :halay:anlamadığım sekılde geciktim buay bugun 5. Günüm Dr. Bir problem yok regl gelir birkaç güne regl sonrası 10. günden itibaren 17. Güne kadar hergün ilişki dedi :olamaz::-) bende size söylemiş olayım

Banada kürtajdan sonra kardeşine yer açtı dediler :KK70: bide bacağı içerde kalmıs diyen vardı .. korkmadım değil :KK47:
Hurafe canım o bacağı içerde falan tabi de
Ben kimseye anlatmıyorum .
Eşim bile blmşyor .
Duysa bu kız bebekle kafayı yedi der :KK70:

Keşke kimse bilmesee yaa.. bende bilmemek isterdim ama hayat şartları bildirdi ..
Bende kiöseye anlatmıyorum bi eşim bi ben bi siz zaten biliyo bebek yapmaya çalıştığımı :))))) herkes ısrarla düşünün artık yapın falan diyodu bi ara herkesi suaturdum en az 1 sene daha yapmicam zaten şu yeni ev bitain taşınalım öyle yapıcam dediğim için kimse birşey diyemiyor :KK53: yeni ev de zaten en erken 2020 ocak da bitecek :KK49:

Ben :halay:anlamadığım sekılde geciktim buay bugun 5. Günüm Dr. Bir problem yok regl gelir birkaç güne regl sonrası 10. günden itibaren 17. Güne kadar hergün ilişki dedi :olamaz::-) bende size söylemiş olayım
Ben de gittim doktora korktum bir de ilk defa oldu niye gecikti diye hiç bir problem yok dedi işte üzerinden geçen 4.ayda hamile kaldım.
İnşallah tum isteyenlerden güzel hayirli haberler alalım

Hergun mu? Doktorlar genelde gun asiri diyorlar ama
Bana gülerek gençsiniz hergün ilişki dedi :KK48:

Ben de gittim doktora korktum bir de ilk defa oldu niye gecikti diye hiç bir problem yok dedi işte üzerinden geçen 4.ayda hamile kaldım.
İnşallah tum isteyenlerden güzel hayirli haberler alalım
Ay hadi inşallahh ya :dua: bir kere daha heveslendim şimdi

Sehri321 Sehri321 benim 4 ay sonra oldu sizin daha da erken olsun insallah
düşük yaptığımda da hemen olur dediler üzerinden 8 ay geçti ama bu rahmin hazırlanma tezine daha çok inandim:)
Plan yapmak gibi olmasın ama aslında 3 4 ay sonra olsa daha güzel olur sanki iş açısından oğlumun okulu açısından

Kızlar bu da akşamki testim sanki ikinci çizgi sabahkinden hafif açık gibi gene başa Sarıcam galiba tam koyulaşıyor diye sevinirken :KK12:
2F4205F0-1666-461D-81E0-7A01A528FD51.jpeg

X