Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle size katiliyorum neden uzuldugumuzde bu kadar yaziyoruzda mutlu haberlerimizi yazmaya korkuyoruz ki

Kesinlikleeee bak tek çözüö bu

Ben nisan ayında oğlum daha 2 yaşına girmişti emzirmeyi de yeni bıraktım oh dedim 1 2 sene keyfini süreyim rahat uyuyayım dinlneyim 1 2 sene sonra düşünürüm. Eşim çok istiyodu ama ben istemiyordum. Neyse oldu ay da tek ilişki, ben diyetteyim o ay ağır spor yaptım, hatta afadersinzi açık olacak ama bayan üstte pozisyonda, hemen kalkıp duş alıp spor yaptım yani. Zaten inanamadım hamile olduğuma 6.haftaya kadar bekledim ben diyetteyim diye gecikti sanıyodum
İstemediğim için oldu resmen, beta yaptırdım 50.000lerde çıktı ben şok
Hata varsır ya kesin dedim dr a gittik kalp atışı duyduk yaaa keşke devam etseydi ama kısmet. Sonra ağustos eylülle tatil taşınma süresinde mesela yine öyle çok istemiyodum amann olursa olur olmazda napim dedim yine tek ilişki ile 2 kez oldu 2side kimyasal zaten. O yüzden ben artık bıraktım yine ya olursa olur napim takip etmek istemiyorum. Acelem de yok zaten

Bilmiyorum canım artık kendi düşüncesi. Yazma gereği duymadı keyfi bilir. İnşallah başka bir sorun yoktur.

Aynen kuzum bende ovulasyon yapsam mı yapmasam mı kararsıızm yaa ..
çok kafama takmak istemiyorum..
Er buraya girince doğal olarak kafama giriyo
Hayırlısı yaaa bu ayda ovu denıyrmde yine olmazsa salcam garii ovuyu movuyu

Cok stresli bir yapin varsa ovulasyon yapma bence asiri gerginlik yapiyor

Cok stresli bir yapin varsa ovulasyon yapma bence asiri gerginlik yapiyor
Yoo aslında hiç gerginde olmadım ..
sadece test zamanı biraz heyecanlandım o
Ovulasyonda bişey olmadı ..
ilişkilerimiz normal sürede gerçekleşti ..
öyle çocuk odaklıda değildi yanı her zamanki gibi alevliydi töbeler olsun

Kesinlikle size katiliyorum neden uzuldugumuzde bu kadar yaziyoruzda mutlu haberlerimizi yazmaya korkuyoruz ki
Neyse canım ben daha bu konu hakkında yorum yapmıycam belki bi sıkıntısı vardır diye düşünüyorum ben hala hakkında hayırlısı olsun inşaallah sağlıklı şekilde alır kucağına

Aynen canım ya kapatalım konuyu bencede

Ben hic ovu kullanmadim bu ayda olmazsa insallah birdaha ki ay ovu kullanmaya baslicam

Neyse canım ben daha bu konu hakkında yorum yapmıycam belki bi sıkıntısı vardır diye düşünüyorum ben hala hakkında hayırlısı olsun inşaallah sağlıklı şekilde alır kucağına
son bişey maviden önceki topiğimiz neydi bizim yaa. sinemsaranın.. hatta ordan olması lazım tarihine bakıcam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…