Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ama o bilgi alışverişi tek taraflı olmuyorki oda sana düşüncesini söylemiyormu ben kimsenin avukatı değilim yanlış anlamyın ama ben hak verdiğimi söyledim çünkü bana doğal süreç gibi geliyor bakarsanız burada çok az kişi morcivertkedi gibi takılıyor ben burda en az 20 kişi takip ettiğimi bilirim hiçbiride yok normal hayatlarına dönüyorlar ama hamile kalmadan önce anlık yazıyorlardı. İnşallah nasip olurda herkesin hamile kalması bu grubunda ne kadar süre devam ederler girmeye gözlemleyebiliriz.

Aynen yaa gı 1 bile olsa yapsayıdn ne olcagı belli mi olur
Valla bizde 1 deneme yaptık olacağına imkan vermiyorum hatta yumurtlama akıntısı da tam olmadı zaten geçen ay falan aşırı yoğun oluyodu bu ay çok az oldu. Antibiyotikler belki etkilemiş olabilir yunurtlamayı eşimde zaten maşallah içti antibiyotik. Valla hiç umut yok ama denedik şasnımızı öylesine. Allahın ol demesine kalmış iş. Ama kendimi şubata odaklıyorum :)))

canım kimsenin tepkisini çekmek istemiyorum ama bende yazıyorum mümkün oldugunca kişilere ama bana sanki siz yazdıklarınızı iyilik olarak görüyormuşsunuz gibi geliyor ve bu durum bana garip geliyor çünkü muhabbet ediyoruz bana görede bu süreci bizi anlayan kişilerle geçiriyoruz

Gruba gelip gelmemesinde değilim valla ben .
Muhabbet ettiğim kişi eğer gebe kalıyorsa bilmek isterim çünkü o surecı bırlıkte paylaşıyoruz.
Kaç kere etiketledim kendisini yeni hesabından bile .. dün girip oraya yorum yazdıgına göre bizim etiketleride görmüştür .

Ben gebe kaldım . Ve buralarda artık bulanamıcam deyip gitmesi en güzeli olurdu ..
ama napalım yaaa boşverinn ..
herkes kendı bilir ..
Dualarımız onunla ..

Ayy olmayınca olmuyooorrr gııı :))

3 4 kişi bağ kurmuş diyorsunuz ama... sık girenler ortada ben artık gedikliyim zaten...
hepinize eşit mesafedeyim... herkese koşuyorum.. biri ce dese ordayım...
evet tabi ki kim ne isterse öyle yapsın ama soruluyorsa da bir cevabı çok görmesin... hak hukuk meselesine girmicem lakin burda kasımdan beri yanındaydık.. ardlina olsun cnoglum olsun ... en azından durum bu bu diyebilseydi
neyse dediğiniz gibi sağlıkla alsın kucağına

Bilgi alışverişi yapıyoruz . Oda bilgisini bizimle paylaşmış olabilir .
O yüzden helalleşmek en güzeli

İyilik meleği değiliz sonucta

Hepimize aynı mesafedemisim bak hele bak hele bak bak

hım senin demek istediğini sanırım şimdi anladım başka yerlere yazıyor ama buraya yazmıyor diyorsun galiba bence söylenecek en güzel şeyi söyledin dualarımız onunla.

Canım ama benimle ve can09e sık konuşuyordu ovulasyon döneminde. Ya hatta ben regl olacaktım onlara dua ettim inşallah sizin olur bari dedim. Bari birimizden çıksın bişey çok sevinirim dedim. Benle can09e Allaha bin şükür 1 evladımız var 2.ler için uğraşıyoruz. Ben isterim ki 1.bebek için uğraşanların daha çabuk olsun Rabbim bekletmesin. Bu düşüncedeyken sizlerden biri benden önce gebe kalırsA kıskanabilirmiyim hiç yaa. Hetkesin kısmeti zamanu bir değilki. İşte herşeyi paylaştık dua ettik eeee sonra noldu cevap yok asla. Kırıldım bende ama kendi bilir canım sağlıkla alsın kucağına yapacak bişey yok. Herkes benim gibi düşünmüyomuş demekki

Olur mu olur rabbım ol desin 85 lik nene bilem gebe kalır

Benım ablam hamile kaldı napam şimdi kıskanam mı onu

Hiç nazardan korkmayıı anacım bu kız direk bana söyledi
İnsan bi çekinirr laaa bu kız bebeişi yanı kaybettii ya nazarı değerrrseer deerr ama hiççç utanmasan daha test atııyıı ben galiba hamile kaldiimm diiyiii
Bide kazaraaa demesin mii

Ama ben formülü buldum kızlar .. bizim çocuk istemememiz şazım
Korunalım ..
sana korunup hamile kalanları kınayalım

yok canım kıskançlığı kastetmedim ben anne babanın bile evlada nazara değermiş ya ondan dedim dürüst olayım aslında çok dürüst olmakta dogrumu bilmem ama hani olurya bazen insanın içinde üzüntü şahıs önemli değil direk arkadaşlara bakıp herkes hamile ben neden olamıyorum düşüncesi onu kastettimm art niyetle değil bu tabiki ama bence çogu iç geçiriyordur yada hevesleniyordur

eee sen az önce bana ne diyordun şimdi kırıldım diyorsun kuzum :)) ayy ben arada seni yazmayı unutmuşum sende vardın evet orda....
şimdi bacak için mr demiş kızlar yazdığı yerde de ona cevap aramış... demekki sağlıkla ilgili bir sıkıntısı var.. daha da konuşmayalım bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…