Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkes herkesle samimi olacak gönül bağı kuracak diye bir kaide yok canım sonuç ister samimi ister değil herkes burda birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Nazar korkan hiç yazmasın o zaman uzaktan da takip edebilir hadi onuda geçtim “kozlar ben hamileyim buralara daha uğramam hakkınız helal edin” denmesi gerekiyor yanlış anlaşılmasın bunu sadece o arkadaşımız için değil herkes için söylüyorum bu kadarını borçlular bence burda o kadar bilgi alışverişi yapıyoruz ve merak ettiğimizi dile getiriyoruz haktır bence...
canım ama o bilgi alışverişi tek taraflı olmuyorki oda sana düşüncesini söylemiyormu ben kimsenin avukatı değilim yanlış anlamyın ama ben hak verdiğimi söyledim çünkü bana doğal süreç gibi geliyor bakarsanız burada çok az kişi morcivertkedi morcivertkedi gibi takılıyor ben burda en az 20 kişi takip ettiğimi bilirim hiçbiride yok normal hayatlarına dönüyorlar ama hamile kalmadan önce anlık yazıyorlardı. İnşallah nasip olurda herkesin hamile kalması bu grubunda ne kadar süre devam ederler girmeye gözlemleyebiliriz.

Aynen yaa gı 1 bile olsa yapsayıdn ne olcagı belli mi olur :rolleyes:
Valla bizde 1 deneme yaptık :KK53: olacağına imkan vermiyorum hatta yumurtlama akıntısı da tam olmadı zaten geçen ay falan aşırı yoğun oluyodu bu ay çok az oldu. Antibiyotikler belki etkilemiş olabilir yunurtlamayı eşimde zaten maşallah içti antibiyotik. Valla hiç umut yok ama denedik şasnımızı öylesine. Allahın ol demesine kalmış iş. Ama kendimi şubata odaklıyorum :)))

En azından özelden bile söylüyebilirdi ben karşıyım .
Eğer gelip benıde listeye ekle deyip sayfalarca muhabbet edip bilgi alışverişi yapıp terkedip gitmek ayıp bence kul hakkı bile sayılır çünkü ona yardım ediyosun bilgi veriyosun . Gerek özelini açıyorsun .
Kaç gündür kaç kez etiketledik . Özelden dese kusura bkama hamile kaldım ama nazardan korkuyorum kimseye söylemek istemiyorum . Yine bir şekilde idare edilir .
Bu sayfa da evet çok yakın konumda oldugumu kişiler var yenı gelen arkadaşlarda ama asla birinizin nazarı değer diye söylemediğimiz bişey olmadı .

Amannn neyse hakkım varsa helal olsun . Nazarımızın değceğini düşündüyse de aşk olsun ..
sağlıkla gelsin yavrusu ..
canım kimsenin tepkisini çekmek istemiyorum ama bende yazıyorum mümkün oldugunca kişilere ama bana sanki siz yazdıklarınızı iyilik olarak görüyormuşsunuz gibi geliyor ve bu durum bana garip geliyor çünkü muhabbet ediyoruz bana görede bu süreci bizi anlayan kişilerle geçiriyoruz

canım ama o bilgi alışverişi tek taraflı olmuyorki oda sana düşüncesini söylemiyormu ben kimsenin avukatı değilim yanlış anlamyın ama ben hak verdiğimi söyledim çünkü bana doğal süreç gibi geliyor bakarsanız burada çok az kişi morcivertkedi morcivertkedi gibi takılıyor ben burda en az 20 kişi takip ettiğimi bilirim hiçbiride yok normal hayatlarına dönüyorlar ama hamile kalmadan önce anlık yazıyorlardı. İnşallah nasip olurda herkesin hamile kalması bu grubunda ne kadar süre devam ederler girmeye gözlemleyebiliriz.
Gruba gelip gelmemesinde değilim valla ben .
Muhabbet ettiğim kişi eğer gebe kalıyorsa bilmek isterim çünkü o surecı bırlıkte paylaşıyoruz.
Kaç kere etiketledim kendisini yeni hesabından bile .. dün girip oraya yorum yazdıgına göre bizim etiketleride görmüştür .

Ben gebe kaldım . Ve buralarda artık bulanamıcam deyip gitmesi en güzeli olurdu ..
ama napalım yaaa boşverinn ..
herkes kendı bilir ..
Dualarımız onunla ..

Ayy olmayınca olmuyooorrr gııı :))

3 4 kişi bağ kurmuş diyorsunuz ama... sık girenler ortada ben artık gedikliyim zaten... :KK49:
hepinize eşit mesafedeyim... herkese koşuyorum.. biri ce dese ordayım... :eğlence:
evet tabi ki kim ne isterse öyle yapsın ama soruluyorsa da bir cevabı çok görmesin... hak hukuk meselesine girmicem lakin burda kasımdan beri yanındaydık.. ardlina olsun cnoglum olsun ... en azından durum bu bu diyebilseydi :halay::halay:
neyse dediğiniz gibi sağlıkla alsın kucağına :dondurma:

canım kimsenin tepkisini çekmek istemiyorum ama bende yazıyorum mümkün oldugunca kişilere ama bana sanki siz yazdıklarınızı iyilik olarak görüyormuşsunuz gibi geliyor ve bu durum bana garip oluyor muhabbet ediyoruz bana görede
Bilgi alışverişi yapıyoruz . Oda bilgisini bizimle paylaşmış olabilir .
O yüzden helalleşmek en güzeli :KK200:

İyilik meleği değiliz sonucta :deli:

Ayy olmayınca olmuyooorrr gııı :))

3 4 kişi bağ kurmuş diyorsunuz ama... sık girenler ortada ben artık gedikliyim zaten... :KK49:
hepinize eşit mesafedeyim... herkese koşuyorum.. biri ce dese ordayım... :eğlence:
evet tabi ki kim ne isterse öyle yapsın ama soruluyorsa da bir cevabı çok görmesin... hak hukuk meselesine girmicem lakin burda kasımdan beri yanındaydık.. ardlina olsun cnoglum olsun ... en azından durum bu bu diyebilseydi :halay::halay:
neyse dediğiniz gibi sağlıkla alsın kucağına :dondurma:
Hepimize aynı mesafedemisim bak hele bak hele bak bak :KK70:

Gruba gelip gelmemesinde değilim valla ben .
Muhabbet ettiğim kişi eğer gebe kalıyorsa bilmek isterim çünkü o surecı bırlıkte paylaşıyoruz.
Kaç kere etiketledim kendisini yeni hesabından bile .. dün girip oraya yorum yazdıgına göre bizim etiketleride görmüştür .

Ben gebe kaldım . Ve buralarda artık bulanamıcam deyip gitmesi en güzeli olurdu ..
ama napalım yaaa boşverinn ..
herkes kendı bilir ..
Dualarımız onunla ..
hım senin demek istediğini sanırım şimdi anladım başka yerlere yazıyor ama buraya yazmıyor diyorsun galiba bence söylenecek en güzel şeyi söyledin dualarımız onunla.

Canım ama benimle ve can09e can09e sık konuşuyordu ovulasyon döneminde. Ya hatta ben regl olacaktım onlara dua ettim inşallah sizin olur bari dedim. Bari birimizden çıksın bişey çok sevinirim dedim. Benle can09e can09e Allaha bin şükür 1 evladımız var 2.ler için uğraşıyoruz. Ben isterim ki 1.bebek için uğraşanların daha çabuk olsun Rabbim bekletmesin. Bu düşüncedeyken sizlerden biri benden önce gebe kalırsA kıskanabilirmiyim hiç yaa. Hetkesin kısmeti zamanu bir değilki. İşte herşeyi paylaştık dua ettik eeee sonra noldu cevap yok asla. Kırıldım bende ama kendi bilir canım sağlıkla alsın kucağına yapacak bişey yok. Herkes benim gibi düşünmüyomuş demekki

Valla bizde 1 deneme yaptık :KK53: olacağına imkan vermiyorum hatta yumurtlama akıntısı da tam olmadı zaten geçen ay falan aşırı yoğun oluyodu bu ay çok az oldu. Antibiyotikler belki etkilemiş olabilir yunurtlamayı eşimde zaten maşallah içti antibiyotik. Valla hiç umut yok ama denedik şasnımızı öylesine. Allahın ol demesine kalmış iş. Ama kendimi şubata odaklıyorum :)))
Olur mu olur rabbım ol desin 85 lik nene bilem gebe kalır :KK70:

Benım ablam hamile kaldı napam şimdi kıskanam mı onu :KK70:

Hiç nazardan korkmayıı anacım bu kız direk bana söyledi :KK70:
İnsan bi çekinirr laaa bu kız bebeişi yanı kaybettii ya nazarı değerrrseer deerr ama hiççç utanmasan daha test atııyıı ben galiba hamile kaldiimm diiyiii :KK70: :KK70:
Bide kazaraaa demesin mii :KK70:

Ama ben formülü buldum kızlar .. bizim çocuk istemememiz şazım :KK70:
Korunalım ..
sana korunup hamile kalanları kınayalım :KK70:

Canım ama benimle ve can09e can09e sık konuşuyordu ovulasyon döneminde. Ya hatta ben regl olacaktım onlara dua ettim inşallah sizin olur bari dedim. Bari birimizden çıksın bişey çok sevinirim dedim. Benle can09e can09e Allaha bin şükür 1 evladımız var 2.ler için uğraşıyoruz. Ben isterim ki 1.bebek için uğraşanların daha çabuk olsun Rabbim bekletmesin. Bu düşüncedeyken sizlerden biri benden önce gebe kalırsA kıskanabilirmiyim hiç yaa. Hetkesin kısmeti zamanu bir değilki. İşte herşeyi paylaştık dua ettik eeee sonra noldu cevap yok asla. Kırıldım bende ama kendi bilir canım sağlıkla alsın kucağına yapacak bişey yok. Herkes benim gibi düşünmüyomuş demekki
yok canım kıskançlığı kastetmedim ben anne babanın bile evlada nazara değermiş ya ondan dedim dürüst olayım aslında çok dürüst olmakta dogrumu bilmem ama hani olurya bazen insanın içinde üzüntü şahıs önemli değil direk arkadaşlara bakıp herkes hamile ben neden olamıyorum düşüncesi onu kastettimm art niyetle değil bu tabiki ama bence çogu iç geçiriyordur yada hevesleniyordur

Merhaba kızlar şimdi tekrar test yaptım

Eklentiler

• IMG-20190122-WA0019.jpeg
    IMG-20190122-WA0019.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 31
eee sen az önce bana ne diyordun şimdi kırıldım diyorsun kuzum :)) ayy ben arada seni yazmayı unutmuşum sende vardın evet orda....
şimdi bacak için mr demiş kızlar yazdığı yerde de ona cevap aramış... demekki sağlıkla ilgili bir sıkıntısı var.. daha da konuşmayalım bence...

X