Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkes herkesle samimi olacak gönül bağı kuracak diye bir kaide yok canım sonuç ister samimi ister değil herkes burda birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Nazar korkan hiç yazmasın o zaman uzaktan da takip edebilir hadi onuda geçtim “kozlar ben hamileyim buralara daha uğramam hakkınız helal edin” denmesi gerekiyor yanlış anlaşılmasın bunu sadece o arkadaşımız için değil herkes için söylüyorum bu kadarını borçlular bence burda o kadar bilgi alışverişi yapıyoruz ve merak ettiğimizi dile getiriyoruz haktır bence...
Kesinlikle size katiliyorum neden uzuldugumuzde bu kadar yaziyoruzda mutlu haberlerimizi yazmaya korkuyoruz ki

Benım ablam hamile kaldı napam şimdi kıskanam mı onu :KK70:

Hiç nazardan korkmayıı anacım bu kız direk bana söyledi :KK70:
İnsan bi çekinirr laaa bu kız bebeişi yanı kaybettii ya nazarı değerrrseer deerr ama hiççç utanmasan daha test atııyıı ben galiba hamile kaldiimm diiyiii :KK70: :KK70:
Bide kazaraaa demesin mii :KK70:

Ama ben formülü buldum kızlar .. bizim çocuk istemememiz şazım :KK70:
Korunalım ..
sana korunup hamile kalanları kınayalım :KK70:

Kesinlikleeee bak tek çözüö bu :confused:

Ben nisan ayında oğlum daha 2 yaşına girmişti emzirmeyi de yeni bıraktım oh dedim 1 2 sene keyfini süreyim rahat uyuyayım dinlneyim 1 2 sene sonra düşünürüm. Eşim çok istiyodu ama ben istemiyordum. Neyse oldu ay da tek ilişki, ben diyetteyim o ay ağır spor yaptım, hatta afadersinzi açık olacak ama bayan üstte pozisyonda, hemen kalkıp duş alıp spor yaptım yani. Zaten inanamadım hamile olduğuma 6.haftaya kadar bekledim ben diyetteyim diye gecikti sanıyodum :olamaz:
İstemediğim için oldu resmen, beta yaptırdım 50.000lerde çıktı ben şok :KK53:
Hata varsır ya kesin dedim dr a gittik kalp atışı duyduk :olamaz: yaaa keşke devam etseydi ama kısmet. Sonra ağustos eylülle tatil taşınma süresinde mesela yine öyle çok istemiyodum amann olursa olur olmazda napim dedim yine tek ilişki ile 2 kez oldu 2side kimyasal zaten. O yüzden ben artık bıraktım yine ya olursa olur napim takip etmek istemiyorum. Acelem de yok zaten

yok canım kıskançlığı kastetmedim ben anne babanın bile evlada nazara değermiş ya ondan dedim dürüst olayım aslında çok dürüst olmakta dogrumu bilmem ama hani olurya bazen insanın içinde üzüntü şahıs önemli değil direk arkadaşlara bakıp herkes hamile ben neden olamıyorum düşüncesi onu kastettimm art niyetle değil bu tabiki ama bence çogu iç geçiriyordur yada hevesleniyordur
Bilmiyorum canım artık kendi düşüncesi. Yazma gereği duymadı keyfi bilir. İnşallah başka bir sorun yoktur.

Kesinlikleeee bak tek çözüö bu :confused:

Ben nisan ayında oğlum daha 2 yaşına girmişti emzirmeyi de yeni bıraktım oh dedim 1 2 sene keyfini süreyim rahat uyuyayım dinlneyim 1 2 sene sonra düşünürüm. Eşim çok istiyodu ama ben istemiyordum. Neyse oldu ay da tek ilişki, ben diyetteyim o ay ağır spor yaptım, hatta afadersinzi açık olacak ama bayan üstte pozisyonda, hemen kalkıp duş alıp spor yaptım yani. Zaten inanamadım hamile olduğuma 6.haftaya kadar bekledim ben diyetteyim diye gecikti sanıyodum :olamaz:
İstemediğim için oldu resmen, beta yaptırdım 50.000lerde çıktı ben şok :KK53:
Hata varsır ya kesin dedim dr a gittik kalp atışı duyduk :olamaz: yaaa keşke devam etseydi ama kısmet. Sonra ağustos eylülle tatil taşınma süresinde mesela yine öyle çok istemiyodum amann olursa olur olmazda napim dedim yine tek ilişki ile 2 kez oldu 2side kimyasal zaten. O yüzden ben artık bıraktım yine ya olursa olur napim takip etmek istemiyorum. Acelem de yok zaten
Aynen kuzum bende ovulasyon yapsam mı yapmasam mı kararsıızm yaa ..
çok kafama takmak istemiyorum..
Er buraya girince doğal olarak kafama giriyo :KK70:
Hayırlısı yaaa bu ayda ovu denıyrmde yine olmazsa salcam garii ovuyu movuyu

Cok stresli bir yapin varsa ovulasyon yapma bence asiri gerginlik yapiyor

Cok stresli bir yapin varsa ovulasyon yapma bence asiri gerginlik yapiyor
Yoo aslında hiç gerginde olmadım ..
sadece test zamanı biraz heyecanlandım o :KK70:
Ovulasyonda bişey olmadı ..
ilişkilerimiz normal sürede gerçekleşti ..
öyle çocuk odaklıda değildi yanı her zamanki gibi alevliydi :KK70: töbeler olsun :rolleyes:

Kesinlikle size katiliyorum neden uzuldugumuzde bu kadar yaziyoruzda mutlu haberlerimizi yazmaya korkuyoruz ki
Neyse canım ben daha bu konu hakkında yorum yapmıycam belki bi sıkıntısı vardır diye düşünüyorum ben hala hakkında hayırlısı olsun inşaallah sağlıklı şekilde alır kucağına

eee sen az önce bana ne diyordun şimdi kırıldım diyorsun kuzum :)) ayy ben arada seni yazmayı unutmuşum sende vardın evet orda....
şimdi bacak için mr demiş kızlar yazdığı yerde de ona cevap aramış... demekki sağlıkla ilgili bir sıkıntısı var.. daha da konuşmayalım bence...
Aynen canım ya kapatalım konuyu bencede

Ben hic ovu kullanmadim bu ayda olmazsa insallah birdaha ki ay ovu kullanmaya baslicam

Neyse canım ben daha bu konu hakkında yorum yapmıycam belki bi sıkıntısı vardır diye düşünüyorum ben hala hakkında hayırlısı olsun inşaallah sağlıklı şekilde alır kucağına
son bişey maviden önceki topiğimiz neydi bizim yaa. sinemsaranın.. hatta ordan olması lazım tarihine bakıcam :))

X