Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç durmuyo valla dün gece yarım saat tepikledi anca daldım uykuya maşallah şimdiden doktorlar yaramaz diye şikayetleniyo çıkınca napcaz bakalım
Maşaallah inşaallah doğunca yormaz annesini :) benim oğlumda öyleydi hatta dışardan bakan insanlar bile anlarlardı rahat durmadığını hala aynı devam ediyor 4 yaşında şuan

Hiç durmuyo valla dün gece yarım saat tepikledi anca daldım uykuya maşallah şimdiden doktorlar yaramaz diye şikayetleniyo çıkınca napcaz bakalım
18. haftadasın hissediyor musun hareketlerini? ilk gebelik mi? ay ben cok hevesleniyorum da ondan soruyorum :) ilk gebelikte 20. haftadan sonra duyuluyormuş sanırım

18. haftadasın hissediyor musun hareketlerini? ilk gebelik mi? ay ben cok hevesleniyorum da ondan soruyorum :) ilk gebelikte 20. haftadan sonra duyuluyormuş sanırım
kızımda 13 14te hissetmeye başlamıştım 16 haftada da tepikler başlamıştı canım. 20ye kalmaz hisliysen vücudunu tanıyorsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…