Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
can09e can09e seın nasıl ggıdıyor ? bebekle kızın arası nasıl ? kıskançlık oldu mu ?
kızın uslu muuu anlaaatt haaadddiiiii birdeee özelden resı ıstoyurmmmm
İyi gidiyor şuan tatildeyiz
Kızlar iyi alıştılar birbirine :))
Oldu olmaz mı hatta alın götürün bunu dedi 😆
Dedim nereye götürüyüm çocuk esirgemeye mi bırakayım hastaneye geri mi götürüyüm iadesi yok bunun. Neyse arada oluyor karın ağrısı o kadar olur.
Genelde uslu çocuum. Maşallahh hepsine. Arada coyduruyor o da olur artık:))

• Beğen
Reactions: H E
İyi gidiyor şuan tatildeyiz
Kızlar iyi alıştılar birbirine :))
Oldu olmaz mı hatta alın götürün bunu dedi 😆
Dedim nereye götürüyüm çocuk esirgemeye mi bırakayım hastaneye geri mi götürüyüm iadesi yok bunun. Neyse arada oluyor karın ağrısı o kadar olur.
Genelde uslu çocuum. Maşallahh hepsine. Arada coyduruyor o da olur artık:))
yaa kıyamamm bırde o kadar çok kardeş istiyodu inanmıorum :KK70:

oo tatil miiiiiiiiiiii . nerdesınızz ?

Aynen isteyen sendin dedik bizde baba da baya bi sevdi böyle olacağını tahmin edemedim diyor:))
Muğla kuzum. Annemin yanındayız.
ahh ne güzel yaaa ..
sevilmezmii kuzum yaaa eve resmen yenı bı neşe kaynağı gelıyo hele allahım o saf saf gülüşleriiii
Maria26 Maria26 ve merveaydiin merveaydiin 20 şubatta doğurdu .

Aranızda 10 gün var

Seni ıstırırım 😘 ezgi kuşum nasıl büyüdü mü kurban olsun teyzesi foto at dediydim atmadın 🥺
Yav benim kızım azılı bilen bilir, ben yemek bile yiyemiyorum 6.5 aydır adam gibi yoksa buralar hep aklımda 😢
Büyüdü teyzesi 4.5 aylık olduk. 🥰
Senin kızına çarpıyım iki tane vurup susturamadın mı zilliyi. Derdi neymişşş :))

Büyüdü teyzesi 4.5 aylık olduk. 🥰
Senin kızına çarpıyım iki tane vurup susturamadın mı zilliyi. Derdi neymişşş :))
Hiçbir derdi yok maksat çingenelik😂 cinsiyeti hariç her şeyini babasına benzettiği yetmezmiş gibi bi de bana böyle ediyor 😂

X