Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bilmem ama gözüyle yağmurlar yağdırdı diyorlar 😂
Dolu olmasın o ağzını korkak alıştırma😂
tamam olaya açıklık getıreyım arkadaşlar ..

Şöyle hain bir kaç kişi benım olmaıdğım bir grup toplantısı yaotı . Bende allahımdan rıca etim nasip olmasın dıye . Ama onca yağmura çamura rağmen gittiler. ..
E daha sonra öğrendım ki bir buluşma daha olucak tam da huzo izmrdeyken bak bak Allahımdan dolu istedim inşllah bu sefer buluşamazlar :KK70:

Deme öyle gr gr büyüdük 😍ilk ay kiloda alması sıkıntı oldu 😐
İlk kontrole gittiğimizde 20 gr almıştı 😁 asm hemşiresi dedi ilk on gün dikkat et de sarılığı daha yükselmesin uyandır emzir dedi de öyle kurtardık. Neyseki süt yağlıydı da bebe verdiğini de almıştı:) şuanda da 6 kilo sadece anne sütü alıyor.

Şöyle hain bir kaç kişi benım olmaıdğım bir grup toplantısı yaotı . Bende allahımdan rıca etim nasip olmasın dıye . Ama onca yağmura çamura rağmen gittiler. ..
E daha sonra öğrendım ki bir buluşma daha olucak tam da huzo izmrdeyken bak bak Allahımdan dolu istedim inşllah bu sefer buluşamazlar :KK70:
İnanmayın bu fırfıra böğrüne vuraaa vura inşallahhhh kar yağar yağmur yağar sel akar sellll diye bağrındı😂

İlk kontrole gittiğimizde 20 gr almıştı 😁 asm hemşiresi dedi ilk on gün dikkat et de sarılığı daha yükselmesin uyandır emzir dedi de öyle kurtardık. Neyseki süt yağlıydı da bebe verdiğini de almıştı:) şuanda da 6 kilo sadece anne sütü alıyor.
oy maaşşaallahh kuzuma bak ne güzel Ezgimize nasip olmuş anne sütü

Ne kadar masum anlattın 😂

Maşallah kuzuma abla biz 15 gün yoğun bakımda kaldık 2365 doğdu ama ameliyat falan olması gerekti o süreç yıprattı biraz bizi şükür hiç mama almadı ama ilk ayı yine sıkıntılı oldu benimki şimdi tam bir toraman 🙈

X