Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zeybltaslan Zeybltaslan cnm çok sevindimmmm😍😍😍yarınki testini heyecanla beklicem

Alttaki bugüne ait üstteki dünün var ama sağlık li mi kimyasal mi ilerleyen günlerde gorcez bakalım adet öncesi çok koyulaşma breklemiyorum zaten bakalım kısmet gerisi

Eklentiler

• 20191127_063650.jpg
    20191127_063650.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 59
Çok saol allah razı olsun inşallah bakalım kısmet sabredip gorecz 😊
Kuzum inşallah yanıltmıyodur bebetime bi defa kullandım yoktu çıkmadı. test ne kadar kötü olursa olsun yoksa çıkmaz heralde. İyi haberlerini bekliyorum.

• Beğen
Reactions: H E
kızlar gunaydınnn
Adetim 3 gün gecikti doğal yolla korunuyoruz ama hamile kalmış olabilir miyim? adetlerimde düzenlidir 3 gün gecikmezdi hiç.. 1 gün gectiğinde test yaptım negatif çıktı aradan 2 gün daha gecti ama adet olmadım hala 3 gün gecikti yani:işsiz:

• Beğen
kızlar gunaydınnn
Adetim 3 gün gecikti doğal yolla korunuyoruz ama hamile kalmış olabilir miyim? adetlerimde düzenlidir 3 gün gecikmezdi hiç.. 1 gün gectiğinde test yaptım negatif çıktı aradan 2 gün daha gecti ama adet olmadım hala 3 gün gecikti yani:işsiz:
Doğal yolla korunmak ne demek?

kızlar gunaydınnn

Tekrar test yap geç dollenme olabilir belki

• Beğen
X